دانلود کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی

کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی نوشته‌ی ورنر گروبر، مناسب تمام کسانی‌ست که می‌خواهند با اصطلاحات و مبانی علم فیزیک آشنا شوند و ارتباط آن را با زندگی روزمره درک کنند.

درباره کتاب صوتی باورنکردی، ساده؛ ساده، باورنکردنی:

آیا هنگامی‌که فنجان قهوه خود را به هم می‌زنید، تعجب می‌کنید که چرا کف می‌کند؟ آیا از خود می‌پرسید که چگونه از سانحه‌های هوایی هواپیما جان سالم به در بردید؟ یا تاکنون فکر کرده‌اید که چگونه در بیابان آب پیدا می‌شود و هنگام نوازش کردن دیگران چه فعل و انفعالاتی رخ می‌دهد؟

ورنر گروبر در کتاب باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی (Unglaublich einfach. Einfach unglaublich) می‌خواهد به شما نشان دهد که همه چیز فیزیک است! و مسائل روزمره و سطحی زندگی تک تک آدم‌ها می‌تواند به این علم ارتباط داشته باشد. شما برای آنکه با فیزیک آشنایی عمیق‌تری داشته باشید، لازم نیست که به پیچیده‌ترین موضوعات فکر کنید و در آخر از آن خسته شوید، بلکه با اندکی علاقه و کنجکاوی، این کتاب می‌تواند بسیاری از سوالات عادی و البته مهم زندگی‌تان را پاسخ دهد.

کتاب صوتی باور نکردنی، ساده؛ ساده، باور نکردنی به خوبی توانسته پیوندی میان علم فیزیک و پدیده‌های حیرت انگیز زندگی‌ برقرار کند و بسیاری از معماهای جذاب و جالب را در علوم طبیعی رمزگشایی کند.

ورنر گروبر با زبانی طنز و صمیمی این کتاب را نوشته و همواره به عنوان فیزیک‌دانی شناخته می‌شود که بذله‌گویی‌هایش آثارش را متفاوت و جذاب کرده است. او بدون آنکه در قالب سخت و خشکی قرار بگیرد، تعاریف علمی، اصطلاحات فیزیک و فرآیندهای مختلف را داستان‌وار برایتان روایت می‌کند.

کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به علم فیزیک علاقه‌مند هستید و می‌خواهید اتفاقات روزمره زندگی را از این دریچه مشاهده کنید، شنیدن این کتاب صوتی به شما توصیه می‌شود.

ورنر گروبر را بیشتر بشناسیم:

او یک فیزیک‌دان و نویسنده اتریشی‌ست که هم اکنون به عنوان یکی از اعضای حزب سوسیال دموکرات اتریش (SPÖ) فعالیت می‌کند. ورنر گروبر (Werner Gruber) در سال 1999 مدرک فیزیک خود را از دانشگاه وین دریافت کرد و سپس برای چندین سال به عنوان دستیار تحقیقاتی موسسه فیزیک تجربی همین دانشگاه مشغول به کار شد.

گروبر هم اکنون علاوه بر تدریس در موسسه فیزیک تجربی دانشگاه وین و دانشکده پزشکی دانشگاه زیگموند فروید، یک موسسه آموزشی بزرگسال در حوزه فیزیک و نجوم را مدیریت می‌کند. همچنین در سال 2012 به ورنر گروبر نیز جایزه آموزش عمومی وین اعطا شد.

در بخشی از کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی می‌شنویم:

انواع مختلفی از تعطیلات وجود دارد؛ تعطیلات آرامش بخش، تعطیلات ماجراجویانه، تعطیلات برای به دست آوردن تجربه، تعطیلات آموزشی و بسیاری از انواع دیگر. یک پند حکیمانه می‌گوید: با سفر به سرزمین‌های ناآشنا ممکن است با آدم‌های جالبی آشنا شوید، چشم‌اندازهای جدیدی ببینید، فکرهای زیادی به ذهن‌تان راه یابد و چیزهای زیادی برای تعریف کردن به دست آورید.

بازدید از مکان‌های مذهبی و باستانی در کشورهای عربی، با آرامش قدم زدن در ساحلی خلوت همراه با یک نوشیدنی دلچسب، پروازهای هیجان انگیز بر فراز یک گردباد و یا دیدن چگونگی پرتاپ یک شاتل فضایی از نزدیک نمونه‌های جالبی از تعطیلات هستند. اینک بیاید به بعضی از اینجاها از دیدگاه فیزیک بنگریم.

 ۹ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۵۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
فصل اول: فیزیک در شرایط بحرانی - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل اول: فیزیک در شرایط بحرانی - بخش دوم
۳۷ دقیقه
فصل دوم: فیزیک در مناسبت‌های ویژه - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل دوم: فیزیک در مناسبت‌های ویژه - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل دوم: فیزیک در مناسبت‌های ویژه - بخش سوم
۴۰ دقیقه
فصل سوم: فیزیک در تعطیلات - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل سوم: فیزیک در تعطیلات - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل سوم: فیزیک در تعطیلات - بخش سوم
۲۱ دقیقه
فصل سوم: فیزیک در تعطیلات - بخش چهارم
۳۵ دقیقه
فصل چهارم: فیزیک حرکت - بخش اول
۳۴ دقیقه
فصل چهارم: فیزیک حرکت - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: فیزیک حرکت - بخش سوم
۳۱ دقیقه
فصل پنجم: فیزیک در اوقات فراغت - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: فیزیک در اوقات فراغت - بخش دوم
۳۸ دقیقه
فصل پنجم: فیزیک در اوقات فراغت - بخش سوم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: فیزیک در اوقات فراغت - بخش چهارم
۴۰ دقیقه
فصل ششم: از انسان‌های نخستین تا مهبانگ: از آتش در غارها تا خورشیدها - بخش اول
۳۳ دقیقه
فصل ششم: از انسان‌های نخستین تا مهبانگ: از آتش در غارها تا خورشیدها - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل ششم: از انسان‌های نخستین تا مهبانگ: از آتش در غارها تا خورشیدها - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی

برای دانلود کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی

نظرات کتاب صوتی باورنکردنی، ساده؛ ساده، باورنکردنی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.