دانلود کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند

ملانی ولوویر و کیم آزارلی در کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند، به زنان می‌آموزد که چگونه از لحاظ شخصى و حرفه‌اى، بهترین باشند و چگونه زندگی پرمعنا و هدفمندی داشته باشند، بطوری که موجب سعادتمندی خود و جهان شوند.

کتاب صوتی با شتاب به پیش (Fast Forward)، دربردارنده‌ی راهکارهای بسیار مفیدی است که به زنان نشان می‌دهد، چگونه خود و جامعه‌شان را توانمند سازند، زنان نیرویی رو به افزایش برای پیشرفت در قرن 21 هستند.

همه‌ی انسان‌ها می‌توانند دست به انجام کارهای بزرگی بزنند، کافی است از اطرافیان الهام بگیرند و با یکدیگر همراه شوند. این اثر به روایت سرگذشت زنان پرجراتی می‌پردازد که در پی هدفی بزرگ بوده‌اند و چنین روزی را در ذهن خود تصور می‌کردند و برای فرا رسیدن آن بسیار کوشیده‌اند. قطعاً آنان می‌توانند الهام‌بخش شما باشند.

زندگی بدون هدف هیچ معنایی ندارد. هر زنی که این سوال را از خود بپرسد، باید کتاب با شتاب به پیش را بشنود؛ اثری پر از روایت‌های تاثیرگذار زنانی که به قدرت رسیده‌اند و آن را در راه بهبود زندگی دیگران به کار بسته‌اند. «زنان، با همکاری یکدیگر می‌توانند در هر کاری موفق شوند»؛ پیام ملانی ولوویر و کیم آزارلی نویسندگان این اثر است که با پیشگفتار تأثیرگذار هیلاری کلینتون (Hillary Clinton) تقویت می‌شود.

کتاب صوتی با شتاب به پیش به شما نشان می‌دهد که رهبران جامعه در تمامی طبقات چگونه می‌توانند، با بهره‌گیری از موقعیت، اختیارات و قدرت خود، زنان بیشتری را در برآورده‌ کردن رویاها، آرزوها و هدف‌هایشان در جهت رسیدن به زندگی باارزش‌تر کمک کنند. نویسندگان این اثر که حقوق‌دان و به نوبه‌ی خود پیشکسوت و قهرمانی در زمینه‌ی امور زنان هستند، بیان می‌کنند که چگونه با انجام این کار، در حقیقت رهبران می‌توانند شرکت‌ها، جوامع و کشورها را قدرتمند کنند.

ملانی ورویر (Melanne Verveer) مدیر اجرایی سازمان مربوط به امور زنان، صلح و امنیت در دانشگاه جرج تاون است. او سال‌هاست که برای زنان بسیاری در سراسر دنیا، حتی کسانی که هیچ وقت ندیده هم دوستی واقعی بوده است. او زندگی‌اش را صرف کمک به زنان کرده است تا بتوانند نیروهای بالقوه‌شان را نمایان کنند و داستان زندگی‌اش چه به عنوان یک سفیر، چه یک مدافع واقعی و چه یک حامی فعال، موضوع اصلی این کتاب است. پرزیدنت اوباما در سال 2009 میلادی او را به عنوان اولین سفیر سیار ایالات متحده آمریکا در امور مربوط به موضوعات جهانی زنان به همه معرفی کرد.

کیم آزارلی (Kim Azzarelli) یکی از موسسان و رئیس مرکز جهانی آون، وابسته به دانشکده حقوق دانشگاه کرنل، در امور مربوط به زنان و عدالت است. او همچنین مشاور حقوقی و امور نوع‌دوستانه در دستگاه‌های گوناگون است و در تشکیلات معتبری مانند موسسه انتشاراتی نیوزویک، شرکت گلدمن ساکس و آؤن، سمت‌های حساسی در سطح مدیریت را بر عهده داشته است.

در بخشی از کتاب صوتی با شتاب به پیش می‌شنویم:

امروز، بعضی از بزرگ‌ترین و معتبر‌ترین شرکت‌های دنیا دریافته‌اند که تشریک مساعی با زنان، چه برای جامعه و چه برای خود شرکت‌ها از جنبه‌های گوناگونی فایده‌بخش است. این تشخیص به آن‌ها امکان داده است که بتوانند هم بازارهای مصرف جدیدی را شناسایی کنند و هم در جستجوی یافتن راه‌هایی باشند که با استعدادترین کارکنان‌شان بتوانند لیاقت خود را نشان دهند، تا پیشرفت نمایند و در نتیجه، هم از منافع بیشتری بهره‌مند شوند و در عین حال در جهت منافع اجتماعی گامی برداشته باشند. اگرچه بیشتر کوشش‌های اولیه صرفاً بر جنبه‌های نوع‌دوستانه و مسئولیت اجتماعی سازمان‌های بازرگانی تمرکز داشت، اما امروز شرکت‌های بیشتر و بیشتری مشارکت با زنان را در مرکز سیاست‌ها و راهبردهای اقتصادی خود قرار داده‌اند و از بازدهی مطلوب آن نیز بهره‌مند شده‌اند. به عبارت دیگر، کاملاً متوجه هستند که زنان در چه زمینه‌هایی می‌توانند با اهداف‌شان هم‌جهت باشند.

باب موریتس، رئیس و سهام‌دار اصلی «مؤسسه‌ی حسابرسی و مشورت‌دهی پی دبلیو سی» به خوبی دریافته است که زنان نقش اساسی و چشمگیری در موفقیت مؤسسه‌اش دارند. بنابراین، هدف او در آن جهت است که مطمئن شود مؤسسه‌اش به عنوان تشکیلاتی معروف شود که، بدون هیچ تبعیض و استثنایی، دربرگیرنده‌ی تمام قشرها باشد. چرا؟ چون چنین تصویری به نتایج سودمند منتج می‌شود.

باب در این‌باره می‌گوید: «سازمان‌ها برای آنکه بتوانند از حداکثر امکانات خود بهره‌مند شوند، باید بهترین شیوه‌ی تفکر را داشته باشند. برای بهره‌مندی از بهترین شیوه‌ی تفکر، لازم است که افرادی با نگرش‌های مختلف و حتی کاملاً متفاوت به دور هم گِرد آیند. اگر جویای بهترین کارآیی هستید، به بهترین لیاقت‌ها و استعدادها هم نیاز دارید».

ژوزف کیف مدیر عامل «صندوق جهانی پاکس»، که یکی از سازمان‌های وابسته به آن، به نام «صندوق جهانی شاخص زنان پکس اِلوِت» با شراکت و همکاری سالی کراچک، که مدت زیادی در «وال‌استریت» تجربه خرید و فروش سهام، پیشبرد امور زنان و سرمایه‌گذاری در این خصوص را داشته است فعالیت می‌کند، نظر خود را به شیوه‌ای روشن چنین مطرح می‌کند: «بزرگ‌ترین عامل مخرب ایجاد سرمایه، نگرش مردسالاری است». در واقع کافی نیست که زنان به نحوی خود را به درون بعضی شرکت‌ها بکشانند، بلکه سهام‌دارانی که علاقه‌مند به بالا بردن میزان سودآوری هستند، باید سازمان‌هایی را مورد توجه قرار دهند که زنان بیشتری را استخدام می‌کنند و به‌تدریج سمت‌های بالاتری را هم به آن‌ها واگذار می‌کنند.

چرا این‌طور است؟ زیرا زنان می‌توانند در بسیاری از زمینه‌ها، مانند امور مدیریت، سیاست‌گذاری، کارمندی، تحقیق، طراحی، توزیع، فروشندگی و خرید، نقش سازنده‌ داشته باشند. زنان توانایی دارند به شرکت‌ها کمک کنند که به بازارهای توزیع و مناطق جدید راه یابند و می‌توانند فرآورده‌ها و کالاهای ابتکاری و نوینی را پیشنهاد کنند که مورد پسند زنان مصرف‌کننده باشد. در مؤسساتی، از فروشگاه‌های لباس فروشی «آن تِیلور» گرفته، تا هتل‌های سراسری «ماریوت»، حضور زنان در سطوح بالای مدیریت به برقراری سیاست‌ها، ایجاد تولیدات و ابتکارهایی منجر شده است، که هم بهبود امور زندگی زنان را به همراه داشته و هم برای مؤسسات بازرگانی سودآور بوده است.

 ۸ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۲۳۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۳ دقیقه
متن پشت جلد
۱۲ دقیقه
پیشگفتار
۱۵ دقیقه
چرا زنان، چرا حالا - بخش اول
۱۷ دقیقه
چرا زنان، چرا حالا - بخش دوم
۱۴ دقیقه
از قدرت زنان آگاه شوید - بخش اول
۱۵ دقیقه
از قدرت زنان آگاه شوید - بخش دوم
۱۴ دقیقه
هدف خود را بیابید - بخش اول
۱۳ دقیقه
هدف خود را بیابید - بخش دوم
۱۰ دقیقه
با دیگران ارتباط برقرار کنید - بخش اول
۱۵ دقیقه
با دیگران ارتباط برقرار کنید - بخش دوم
۱۵ دقیقه
با دیگران ارتباط برقرار کنید - بخش سوم
۱۶ دقیقه
رهبری و تشکیلات سطوح بالا - بخش اول
۱۸ دقیقه
رهبری و تشکیلات سطوح بالا - بخش دوم
۱۷ دقیقه
چرا اشتغال زنان در سطوح میانی سازمان‌ها اهمیت دارد - بخش اول
۱۷ دقیقه
چرا اشتغال زنان در سطوح میانی سازمان‌ها اهمیت دارد - بخش دوم
۱۸ دقیقه
قدرت در سطوح پایه‌ای تشکیلات جهانی - بخش اول
۱۸ دقیقه
قدرت در سطوح پایه‌ای تشکیلات جهانی - بخش دوم
۱۹ دقیقه
پیشگام‌ها و نوآوران - بخش اول
۲۰ دقیقه
پیشگام‌ها و نوآوران - بخش دوم
۹ دقیقه
کار نا‌تمام - بخش اول
۱۴ دقیقه
کار نا‌تمام - بخش دوم
۱۱ دقیقه
کار نا‌تمام - بخش سوم
۱۵ دقیقه
کار نا‌تمام - بخش چهارم
۱۶ دقیقه
اهرم‌های تغییر - فناوری و دانش‌آموختگی - بخش اول
۱۹ دقیقه
اهرم‌های تغییر - بخش دوم
۱۷ دقیقه
اهرم‌های تغییر - بخش سوم
۱۲ دقیقه
رسانه‌ها اهمیت دارند - بخش اول
۱۰ دقیقه
رسانه‌ها اهمیت دارند - بخش دوم
۱۵ دقیقه
رسانه‌ها اهمیت دارند - بخش سوم
۱۸ دقیقه
لحظاتی در تاریخ - لحظه‌ی ما فرا‌ رسیده است
۱۶ دقیقه
ضمیمه - از هر دری سخنی - از حرف تا عمل - بخش اول
۱۸ دقیقه
ضمیمه - بخش دوم
۱۶ دقیقه
ضمیمه - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند

برای دانلود کتاب صوتی با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  با شتاب به پیش: چگونه زنان می‌توانند مقتدر و هدفمند باشند
رکسانا رضامند
۱۳۹۸/۵/۲۳
کتاب متوسطی بود اما گویندگی خوبی داشت
Yeganeh z.z.a
۱۳۹۸/۴/۲۳
این کتاب خوب بود
Laleh Gandali darapuor
۱۳۹۹/۶/۱۳
کتابی بسیار عالی برای زنانی که قصد دارند در جهان هستی یک زن باشند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)