دانلود کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله نوشته‌ی ایزابل ابدی شما را با خود به طبیعت زیبای آفریقا می‌برد و با گله‌ی فیل‌ها همراه می‌سازد. این کتاب تلاش می‌کند تا کودکان را با مفهوم مرگ آشنا سازد و آن‌ها را برای روزهای سخت خداحافظی آماده نماید.

موضوع کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله (Farewell, Grandpa Elephant) چیست؟

بچه فیل‌ها بابابزرگ را خیلی دوست دارند، او خیلی مهربان است و برای آن‌ها قصه‌های جالبی تعریف می‌کرد. یکی از بچه فیل‌ها که جانی نام دارد غمی را در وجود خود احساس می‌کند و برای بابابزرگ خود نگران می‌شود. جانی از او درباره‌ی مرگ می‌پرسد و این فیل پیر تلاش می‌کند تا به ساده‌ترین شکل ممکن بچه فیل‌ها را برای مرگ خود آماده کند و آن‌ها را با این مفهوم آشنا سازد.

کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و حیوانات هستند، مناسب خواهد بود. ایزابل ابدی (Isabel Abedi) در این کتاب صوتی تلاش می‌کند تا کودکان را برای مرگ عزیزانشان در آینده آماده نماید.

در بخشی از کتاب بدرود بابابزرگ فیله می‌شنویم:

- می‌اندازنت توی آتیش تا جلز و ولز کنی. یا مجبورت می‌کنن با شیطون منچ و مارپله بازی کنی. اگه ببازی می‌اندازنت توی آتیش و اگه ببری هم شیطون عصبانی می‌شه بازم می‌ندازتت توی آتیش.

- بعضی‌ها می‌گن وقتی می‌میریم تبدیل به یک موجودِ دیگه می‌شیم. من خودم دوست دارم هروقت مردم به شکل یک گل آفتابگردون یا یک پروانه برگردم.

جانی با خودش فکر می‌کرد که بابابزرگش وقتی بمیره به شکل چه موجودی برمی‌گرده و اینکه وقتی برگرده جانی از کجا می‌تونه بفهمه که اون بابابزرگشه یا نه؟

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بدرود، بابابزرگ فیله

راهنمای دانلود کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

برای دانلود کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بدرود بابابزرگ فیله

نظرات کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

وحیده رجبی اردشیری
۱۳۹۹/۹/۳
سلام
ممنون بابت توجهتون به بخش کودک
مشاهد همه نظرات (۱)