دانلود کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز اثر کنراد آیکن داستان تخیلات بیمارگونه و رویاهای یک نوجوان است که از برف نشات می‌گیرد و فکر و تصور عجیب از برف وجود نوجوان را تسخیر می‌کند.

برف خاموش، برف مرموز (‎Silent sonw, secret snow) روایت‌گر دنیای خاص، درونی و ساکت پسربچه‌ای است که به تدریج از زندگی واقعی، اعضا خانواده و همکلاسی‌هایش فاصله می‌گیرد و در حجمی سفید و خاموش و مرموز سیر می‌کند که در حقیقت به دلیل از دست دادن حس شنوایی در او ایجاد شده است، یا به عبارتی در دنیایی که هیچ صدایی در آن نیست قدم گذاشته است.

سبک نگارش این داستان به گونه‌ای است که دائم در دو دنیای ذهنی و عینی سیر می‌کند. در اجرای اثر نیز همین ویژگی در نظر گرفته شده و گوینده با تفکیک این دو دنیا در لحن، ما را با رمز و راز دنیای ذهنی شخصیت اصلی داستان یعنی همان پسر بچه همراه می‌کند.

کنراد آیکن (Conrad Aiken)، نویسنده و شاعر آمریکایی در کارنامه ادبی‌اش مجموعه داستان کوتاه، رمان، نمایشنامه و دفتر شعر دارد. او بیش از 50 کتاب نوشت و مجموعه اشعارش را با عنوان «زمین پیروز» را سال 1911، «گورستان گل سرخ» را سال 1918 و «در باغ های محزون» را سال 1933 منتشر کرد.

آیکن سال 1934 مجموعه داستان کوتاهی با عنوان «برف آرام، راز برف» را منتشر کرد. او جوایز ادبی بسیاری را به خود اختصاص داد و برای کتاب «اشعار منتخب» در سال 1930 برنده جایزه پولیتزر شد. هم‌چنین وی نخستین برنده جایزه انجمن شعر آمریکا با نام جایزه شلی در سال 1929 بود. او از سال 1950 تا 1952 به عنوان مشاور کتابخانه کنگره آمریکا انتخاب شد.

 ۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
برف خاموش، برف مرموز - بخش اول
۲۴ دقیقه
برف خاموش، برف مرموز - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

برای دانلود کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برف خاموش، برف مرموز

نظرات کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

سید مصطفی موسوی
۱۳۹۷/۵/۳۰
ممنون از زحماتتون
هاجر ایری
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
بسیار عالی. سپاس
مشاهد همه نظرات (۲)