دانلود کتاب صوتی بره کوچولوی ابری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بره کوچولوی ابری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بره کوچولوی ابری

کتاب صوتی بره کوچولوی ابری نوشته‌ی آنا ائولاته، درباره‌ی بره‌ای به نام مالی است که در یک شب تابستانی و زیر نور ماه کودکش را به دنیا می‌آورد، بره‌ای که هیچ شباهتی به بره‌ها و گوسفندان دیگر ندارد. این کتاب صوتی برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

بره‌ای که مالی به دنیا آورد بسیار کوچک، زیبا و منحصر به فرد بود، این بره به جای اینکه بدنش از پشم پوشیده شود، از ابرهای خوشگل آسمانی پوشیده شده بود. هرچه روزها می‌گذشت تفاوت این گوسفند با گوسفندان دیگر نمایان‌تر می‌شد و دوستانش از او فاصله می‌گرفتند، چون نمی‌دانستند با او چگونه بازی کنند.

بره­‌ی ابری، تنها در علفزار می‌­نشست، ساعت­‌ها مشغول تماشای گیاهان و حیوانات می‌شد، او خیلی زود سرگرمی‌های جدیدی پیدا کرد. بره کوچولو مکالمه‌های بی‌صدای طولانی با حلزون‌ها داشت و رشد علف‌ها و باز شدن گل‌ها را تماشا می‌کرد. بره کوچولو همیشه به حرفِ مادرش گوش می‌داد و تا قبل از تاریک شدن هوا به مزرعه برمی‌گشت. او بره‌ی زرنگی بود و متوجه شد که بعضی از شب‌ها، بقیه گوسفند‌های گله، چند ساعتی ناپدید می‌شوند و... .

در قسمتی از کتاب صوتی بره کوچولوی ابری می‌شنویم:

زمستون گذشت و آفتاب بهار هم نمی‌تونست حال بره کوچولو رو بهتر کنه. یک شب، بره کوچولو خوابید ولی صبح روز بعدش، دیگه چشم­‌هاش رو باز نکرد. وقتی مالی بیدار شد، چند بار بچه­‌اش رو صدا زد ولی اون بیدار نشد. اون با دستش بره کوچولو رو تکون داد ولی تاثیری نداشت. مالی فهمید که پسرش مرده.

اون با چشم­‌هایی پر از اشک به بره­‌ی عزیزش نگاه می‌­کرد و باورش نمی‌شد که از پیشش رفته. همین‌طور که مادرِ بره­ کوچولو بهش نگاه می‌کرد، متوجه شد، اَبری که این همه مدت روی بدن پسرش بود، بخار شده و حالا به­ جای اون، بره ­کوچولو یک بدن پشمی داشت. درست مثل پشمی که بقیه گوسفندها هم دارن، اما خیلی درخشان­‌تر، سفیدتر و تمیزتر.

مالی که از ناپدید شدن ابرِ روی بدن بره کوچولو تعجب کرده بود، سرش رو بالا آورد و ابر رو در آسمون دید. اون نمی‌­تونست چیزی که می‌دید رو باور کنه، اشک­‌هاش رو از روی چشمش پاک کرد و دوباره به آسمون نگاه کرد. مالی اشتباه نمی‌­کرد. اون روشن­‌ترین، سفیدترین و زیباترین ابری بود که مالی تا به ­حال دید­ه بود. درسته، اون ابر، ابر بره کوچولو بود.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بره کوچولوی ابری

راهنمای دانلود کتاب صوتی بره کوچولوی ابری

برای دانلود کتاب صوتی بره کوچولوی ابری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بره کوچولوی ابری
نوید احمدی
۱۳۹۹/۱/۵
داستان مناسب روحیه بچه‌ها نیست از خریدش پشیمونم
Hanie Gh
۱۳۹۸/۱۲/۴
خیلی افتضاح بود، نمیدونم با چه عقلی برای بچه‌ها داستان از مرگ مینویسن. این کتاب شاید فقط بدرد برای بچه‌هایی میخوره که عزیزی رو از دست دادن
Matin Golzar
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
به نرمی که اصلا جالب نبود. کاملا پشیمانم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)