دانلود کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی

عکس جلد کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی

کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی اثر لارس ام بلودورن، از مجموعه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی دامیز، هر آنچه برای پیش بردن و به ثمر نشاندن جلسه‌های کاری بین‌المللی‌تان مورد نیاز است را به شما می‌آموزد.

با شنیدن کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی (Meetings auf Englisch fur Dummies Das Pocketbuch) درباره‌ی رفتار‌ها و عادت‌های کاری مختلف در فرهنگ‌های گوناگون، اطلاعات مفیدی کسب می‌کنید و پی می‌برید با شرکای کاری‌تان، از هر کجای دنیا که باشند، چگونه باید برخورد کنید و چگونه از یک جلسه‌ی کاری نتیجه‌ی دلخواه را بدست آورید.

در این کتاب می‌آموزید انواع مختلف جلسات کدام‌اند و شرایط برگزاری‌شان به چه شکلی است. می‌آموزید که چگونه جلسات را به خوبی اداره کنید و به نتایج دلخواه‌تان دست یابید و مطالب مورد نظرتان را به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن ارائه کنید.

بخش اول کتاب با عنوان انواع مختلف جلسات به شما می‌آموزد که چه نوع جلسه‌ای برای پیش‌برد کارتان مناسب است. بخش برنامه‌ریزی برای جلسات به شما می‌آموزد که چگونه می‌شود دستور جلسه‌ای کارآمد تهیه کرد و در بخش برگزار کردن جلسات پی می‌برید که چگونه با افراد به خوبی ارتباط برقرار کنید و با برگزار کردن جلسه‌ای بی‌نقص به نتیجه‌ی مورد نظرتان دست یابید.

امروزه زبان انگلیسی فقط یک مهارت نیست، بلکه تبدیل به ضرورت شده است. منابع یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد هستند و اگر علاقمند و اهل یادگیری باشید به راحتی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به آن مسلط شوید. مجبور نیستید برای آموختن زبان انگلیسی زمان‌تان را صرف حضور در کلاس و آموزشگاه کنید. اگر فردی هستید که بدون اجبار معلم و کلاس هم می‌توانید پیگیر درس‌هایتان باشید، پس راه‌های یادگیری زبان برای شما بی‌شمار است. فیلم، موسیقی، کتاب، ویدیوهای آموزشی و... راه‌های بسیار دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی موجود است.

نکته‌ی مهم در رابطه با کتاب‌های دامیز این است که با خواندن یا شنیدن هر کتاب، مخاطب قرار نیست علامه دهر در آن موضوع بشود. بلکه قرار است از موضوع سر در بیاورد و الفبای آن را یاد بگیرد تا پس از مدتی اگر مایل بود خودش پیگیر مطالعات بعدی بشود. در این کتاب‌ها مطالب به ساده‌ترین شکل توضیح داده شده و برخی مطالب چند بار تکرار شده‌اند تا هر فردی بتواند به سادگی موضوع مورد نظرش را بیاموزد. استفاده از زبانی ساده باعث شده تا کتاب‌های دامیز محبوبیت بسیاری در میان اقشار گوناگون پیدا کنند. در ابتدای کتاب‌های این مجموعه، توضیحات کاملی در رابطه با قواعد و نمادهای به کار رفته در آن آمده است. اگر به دنبال یادگیری موضوعی به زبان ساده اما جامع هستید، کتاب‌های دامیز بهترین انتخاب برای شما است.

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
بخش یک - فصل اول - انواع جلسات
۱۹ دقیقه
فصل دوم - آماده باشید
۱۶ دقیقه
فصل سوم - اصل جلسه، برگزاری جلسه
۱۳ دقیقه
بخش دوم - فصل چهارم: موقعیت‌های مختلف، حالت‌های مختلف، برقراری ارتباط
۱۵ دقیقه
فصل پنجم: رویارویی در جلسات و کلنجار رفتن در مکالمات
۱۴ دقیقه
فصل ششم: آداب بین‌المللی، مواجه با شرکای تجاری خارجی
۲۱ دقیقه
بخش سه - فصل هفتم: ساختار بخشیدن به ارائه مطالب
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: فوت و فن کار، وسایل یاری‌گر دیداری و غیره
۷ دقیقه
بخش چهار - فصل نهم: ده چیزی که در یک جلسه باید بگویید یا انجام دهید
۸ دقیقه
فصل دهم - ده موردی که در یک جلسه نباید بیان کنید یا انجام دهید
۱۲ دقیقه
ضمیمه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی
نویسنده
مترجمسارا کاظمی منش
گویندهاعظم حبیبی، داریوش بشارت
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۸ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی

نظرات کتاب صوتی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی

عماد سعدی ال کثیر
۱۳۹۹/۱/۲۰
دانستن نکته‌های کاربردی در جلسات باعث موفقیت خواهد شد. کلید واژه‌های تجاری یکی از مهمترین آن‌ها هستند.
sima kavand
۱۳۹۸/۷/۱۴
بسبار عالی پیشنهاد میکنم حتما بخرید
Rahim Abdi
۱۳۹۸/۷/۸
عالی و بشدت کاربردی برای افرادی که با خارجیها قصد تجارت دارند.
انصارالله وقاص
۱۳۹۸/۲/۱۰
بسیار عالی است وازش بسیار راضی هستم.
Mojtaba Roein Aheli
۱۳۹۹/۲/۹
کاش بقیه کتابهای آموزش زبان هم همینجور بود
مشاهده همه نظرات ۷