دانلود کتاب صوتی بر بال آرامش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بر بال آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بر بال آرامش

کتاب صوتی بر بال آرامش، دربردارنده‌ی تمرین‌هایی کاربردی و مفید جهت مراقبه و مدیتیشن کردن با کودکان است که به شما برای حفظ آرامش و هماهنگی جسم و جان کودک دلبندتان کمک شایانی می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی بر بال آرامش:

در بیانی گویا و روان به فعالیت‌هایی برای دستیابی به آرامش، مدیتیشن و مراقبه می‌گویند. اما نیاز به مدیتیشن و مراقبه فقط مختص بزرگسالان نیست. کودکان نیز باید یاد بگیرند که علاوه بر جسم، روح و روان هم به آرامش و مراقبت نیاز دارد. همانطور که برای مراقبت و سلامت جسم به غذای خوب احتیاج داریم، روح‌مان هم به غذا نیازمند است.

تمرین‌های این کتاب صوتی جهت کسب آرامش هستند و به کودکان لذت انجام فعالیت‌های مراقبه و مدیتیشن را می‌آموزند. کودکان با تمرین مکرر و به مرور زمان، به آرامشی که مد نظرشان است، می‌رسند. آرامشی که کسب آن، موجب سلامتی روحی و حتی جسم می‌شود. هم‌چنین این تمرین‌ها با آرزوی صلح و دوستی برای کل مردم و کل کودکان جهان شروع می‌شوند. به همین خاطر این نکته را هم به کودکان می‌آموزد که کسب آرامش، به تنهایی فایده‌ای ندارد و باید آن را برای کل بشریت، محقق کرد.

درباره‌ی موسسه پژوهشی کودکان دنیا:

موسسه پژوهشی کودکان دنیا از سال 1373 با تلاش گروهی از مربیان، نویسندگان، مدرسان و کارشناسان آموزش کودکان خردسال، به صورت تخصصی و مستقل شروع به کار کرده است.

یکی از اهداف این موسسه، توسعه‌ی برنامه‌های مراقبت برای رشد و تکامل کودکان و عمومی ساختن آموزش آن پیش از دبستان است تا به عنوان یکی از حقوق اساسی کودکان خردسال شناخته شود. پیدا کردن شیوه‌ها و راهکارهای مدرن و خلاق آموزشی برای کودکان و گسترش جوامع محلی، مبتنی بر شیوه‌های مشارکتی در ارتباط با کودکان از دیگر اهداف این موسسه است. این موسسه بر طبق این اصول کار خود را دنبال می‌کند:

- آموزش‌های مبتنی بر الگوی انسان گرایی
- مردان و جامعه محلی در حمایت از کودکان خردسال
- آموزش‌های مشارکتی به عنوان یک روش موثر و همه جانبه
- رفع تبعیض جنسی در برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی زنان
- توجه به گسترش برنامه‌های فرهنگ صلح و نفی خشونت بر علیه کودک

کتاب صوتی بر بال آرامش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر می‌کوشد تمرین‌هایی ارائه کند که نوعی هماهنگی و آرامش بین جسم و جان کودکان ایجاد می‌کند. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکان 5 تا 9 سال مناسب است.

پدران، مادران و مربیان کودک به خوبی می‌توانند از تمرین‌های این کتاب برای کودکان استفاده نمایند. در این کتاب تمرین‌های گوناگونی ارائه شده که موجب نوازش دادن روح و روان بچه‌ها می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند که طور دیگری فکر کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی بر بال آرامش می‌شنویم:

حالا می‌خواهیم یک تمرین جدید را شروع کنیم. بیا اول از همه برای خودمون و برای تمام مردم دنیا آرزوهای خوب کنیم. بیت برای زیباتر شدن و بهتر شدن دنیا دعا کنیم. بیا برای صلح و برای دوستی بین تمام بچه‌های دنیا آرزو کنیم. روی زمین دراز بکش. احساس آرامش کن و یک نفس عمیق بکش. یک نفس عمیق دیگر... آرام آرام چشم‌هایت را ببند. کمک کن که بدنت آرام و بدون گرفتگی باشد. پاها... دست‌ها... شانه‌ها... گردن و حتی ماهیچه‌های صورتت را شل کن...

 ۴۵ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
تیتراژ
۴ دقیقه
تمرین صبحگاهی
۶ دقیقه
شروع یک روز شاد
۸ دقیقه
فکرهای طلایی
۴ دقیقه
تمرین سکوت
۵ دقیقه
یک دنیا آرزوهای خوب
۸ دقیقه
حرکت‌های هماهنگ
۷ دقیقه
یک خواب راحت

راهنمای دانلود کتاب صوتی بر بال آرامش

برای دانلود کتاب صوتی بر بال آرامش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بر بال آرامش

نظرات کتاب صوتی بر بال آرامش

مریم اکبری
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
من با مدیتیشن زمان خوابش موافق نیستم. چون ذهن بچه را میبره به سمت کارهایی که در طول روز انجام داده. در حالیکه هنگام خواب باید ذهن را خاموش کرد و بدن را آرام کرد.
ali nazari
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالیه چون خیلی قشنگ مدیتیشن رو با صدای زیبا دلنشین توام با آرامش موج میزنه و عالیه برای بچه ها چون مدیتیشن رویادمیگیرن
Raheleh Delandar
۱۴۰۰/۲/۱۲
کتاب خوب و مفیدی هست. مرسی
مشاهد همه نظرات (۵)