دانلود کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟

کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟ نوشته سو کسینر، داستان دختر بچه‌ای را روایت می‌کند که بدون اجازه خواهرش یکی از وسایلش را برمی‌دارد و اتفاق بدی برایش می‌افتد.

موضوع کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا چیست؟

نینا گردنبند خواهرش را برای استفاده در یک مهمانی بزرگ بدون اجازه او برمی‌دارد و اتفاق غیرقابل تصوری روی می‌دهد.

نینا روی کمد خواهرش جولیا یک گردنبند، دید که مهره‌های آبیِ آسمانی، بنفش تیره، صورتی و نارنجی داشت، مثل رنگ‌های خورشید، موقع طلوع بود. او سریع گردنبد را دور گردنش انداخت و در همان لحظه، تیپش شیک به نظر رسید، با خودش گفت «خیلی خوب می‌شد اگر توی جشن گردنم باشد. شرط می‌بندم می‌توانم بدون اینکه جولیا متوجه شود قرض بگیرمش و دوباره سر جایش بگذارم!»

کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی بسیار آموزنده و جذاب است و به آنان یاد می‌دهد که بدون اجازه به وسایل دیگران دست نزنند.

در بخشی از کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا می‌شنویم:

دیگه آخرای مراسم بود و من و آلیس آماده‌ی رفتن بودیم که یک قلقلکی روی گردنم حس کردم. نگاه کردم و دیدم که گردنبندم داشت پاره می‌شد. چیزی نگذشت که مهره‌ها افتادن و همه جا پخش شدن. همه دنبال این بود که پیداشون کنن ولی من همون جا وایستادم و سه تا مهره‌ای که باقی مونده رو تو دستم نگه داشتم و تنها چیزی که بهش فکر می‌کردم این بود که: "به جولیا چی بگم؟ اصلا چرا گردنبندش رو برداشتم؟"

بعد از مدتی، آلیس گفت: "فکر کنم همشون رو پیدا کردیم. بیا از مامانم بخوایم که ما رو به فروشگاهِ مهره ببره. شاید یک نفر بتونه بهت کمک کنه که دوباره سرهمش کنی."

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بعدش چی می‌شه نینا؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟

برای دانلود کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بعدش چی می‌شه نینا؟

نظرات کتاب صوتی بعدش چی می‌شه نینا؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.