دانلود کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه نوشته‌ی جیمز فولی درباره‌ی خرگوشی بسیار باهوش و فرز است که همیشه می‌دود و از این‌که هیچ دوستی ندارد بسیار ناراحت است و نمی‌داند چرا هیچ‌کس او را دوست ندارد.

موضوع کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه (Baxter turns down his buzz) چیست؟

بکستر بچه خرگوش بسیار سریعی است، حتی می‌توان او را سریع‌ترین حیوان جنگل دانست. بکستر کوچولو بسیار خیالباف است و برای این‌که از فکرهای خودش فرار کند، همیشه با سرعت می‌دود. یک روز عمویش، او را می‌بیند که برخلاف همیشه زیر درختی نشسته است و دیگر نمی‌دود. او متوجه می‌شود که برادرزاده‌اش از موضوعی ناراحت است. او به سراغ بکستر می‌رود و جویای احوالش می‌شود و خرگوش کوچولو هم از نداشتن دوست می‌گوید و... .

کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه مناسب چه کسانی است؟

جیمز فولی (James Foley) در این داستان به کودکان 4 تا 8 ساله از موضوعات ارزشمندی مانند دوست‌یابی، احترام به دیگران، رعایت حقوق سایرین و... می‌گوید.

در بخشی از کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه می‌شنویم:

بکستر: «سلام عمو بارنابی. راستش من هیچ دوستی توی این جنگل ندارم. هیچکدوم از موجوداتِ اینجا ازم خوششون نمیاد. دلیلش رو هم نمی‌دونم. آخه من که برنده‌ی مسابقاتِ جنگل شدم و همیشه توی کارهایی که برای جنگل انجام می‌دیم، زودتر از بقیه موجودات کارم رو تموم می‌کنم.»

بارنابی: «بکستر، من توی این سال‌ها حواسم کاملا بهت بود. حتی روزی که تو برنده‌ی مسابقاتِ سالانه‌ی جنگل شدی رو هم خوب یادمه.»

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بکستر دیگه هیجان‌زده نمیشه

راهنمای دانلود کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

برای دانلود کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

نظرات کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.