دانلود کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد

کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد، برگرفته از جدیدترین نظرات تخصصی اساتید دانشگاه هاروارد و متخصصان حوزه کسب‌وکار و مدیریت است و به شما می‌آموزد که قبل از پیاده‌سازی ایده خود و آغاز سرمایه‌گذاری، طرحی جامع و دقیق از آینده کاری خود بنویسید تا در مسیر موفق قدم بردارید.

درباره کتاب صوتی تدوین طرح کسب ‌و کار:

خیلی از افراد هستند که دوست دارند برای خود کسب‌وکاری راه اندازی کنند و برای رشد و شکل‌گیری ایده‌ها و آرزوهای خود در کنار دیگر اعضای تیم، تمام تلاش خود را بکنند. شاید شما هم جزء این نفرات باشید اما باید بدانید که دانستن اصول اولیه و نوشتن طرحی جامع از کسب‌وکارتان، موضوعی اساسی و مهم به شمار می‌رود. کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار به روش اساتید هاروارد (Business Plan) قدم به قدم همراه شماست تا با استفاده از راهبردهای ارائه شده، تمام فوت و فن‌های کار را یاد بگیرید و به موفقیت برسید.

در این کتاب تمام نکات با زبانی ساده و جذاب بیان شده و بدون هیچ نگرانی و خرج زیاد، می‌توانید طرح کسب‌وکار خود را تدوین کنید و با برنامه‌ریزی صحیح، پیش به سوی آینده روید.

درواقع شاید عده‌ای فکر کنند که داشتن ایده‌های خلاقانه برای ایجاد یک استارتاپ کافیست اما رقابت در بازار و وجود متغیرهای متفاوت، کار را کمی سخت می‌کند و نمی‌توان بی‌گدار به آب زد. به همین خاطر کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار به روش اساتید هاروارد، به شما می‌آموزد که حرفه‌ای باشید و با داشتن راهکاری ملموس و واقعی، سرمایه‌گذاری خودتان را آغاز کنید.

شما با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید:

- چگونه ایده خود را به طور شفاف و عملی بنویسید.
- برنامه‌های پولی و مالی را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید.
- خطرهای کار را بدانید و مزایا و معایب عملی کردن ایده کسب‌وکارتان را بسنجید.
- انتظارات و دغدغه‌های مشتریان بالقوه و احتمالی خود را ارزیابی و پیش‌بینی کنید.

کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال راه اندازی کسب‌وکار خود هستید اما نیاز به سرمایه‌گذار و جذب منابع مالی دارید، اگر ایده‌هایی در ذهن دارید که می‌تواند به عرصه عمل برسد، اگر مدیر و کارآفرینی هستید که می‌خواهید تجارت‌تان را توسعه و پیشرفت دهید و اگر دانشجو و علاقه‌مند به حوزه مدیریت و کسب‌وکار هستید، این کتاب به شما صد در صد پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی تدوین طرح کسب‌ و کار می‌شنویم:

طرح مالی وضعیت کنونی و پیش‌بینی‌های مربوط به آینده عملکرد مالی شرکت شما را به خوانندگان نشان می‌دهد. همانگونه که در فصل‌های پیشین اشاره شد، پیش‌بینی‌های مالی شما الزاما نباید جامع باشد ولی باید به این بخش هم توجه کنید.

تصویر مالی که در اینجا ترسیم می‌کنید، بهترین برآورد شما را در مورد ریسک‌های موجود و بازده سرمایه گذاری در طول یک دوره سه تا پنج ساله نشان می‌دهد. حتی اگر مشاوره‌ی کارشناسان نیز بهره‌مند هستید، پردازش ارقام توسط خود شما نیز کاری ارزشمند است. با تنظیم صورت درآمد و ترازنامه می‌توانید تعیین کنید که به اهداف مالی خود دست خواهید یافت.

برخی از اجزای طرح مالی عبارت است از: الزامات سرمایه؛ باید چه مبلغی را جمع آوری کنید؟ چقدر باید از سرمایه گذاران انتظار داشته باشید؟ چگونه می‌خواهید از این پول بهره برداری کنید؟ فرقی نمی‌کند که می‌خواهید کسب‌وکار موجود را گسترش دهید یا کسب‌وکار جدیدی را راه اندازی کنید، در هر صورت باید شفاف باشید.

مفروضات؛ انتظارات شما درمورد نرخ رشد صنعت و بازار چیست؟ چه فرضیاتی درمورد اجزای داخلی کسب‌وکار مانند هزینه‌های متغیر و ثابت، نرخ رشد فروش، هزینه سرمایه و نوسانات جریان نقدی فصلی دارید؟ این فرضیات پایه و اساس طرح‌ مالی شما را تشکیل می‌دهند؛ بنابراین باید از پشتیبانی شواهدی قوی و نظرات کارشناسان برخوردار باشد.

 ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۱۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
پیشگفتار
۱۶ دقیقه
چرا باید طرح کسب و کار بنویسیم؟
۵۷ دقیقه
توصیف فرصت سرمایه‌گذاری
۱۷ دقیقه
معرفی تیم مدیریتی
۲۷ دقیقه
عرضه‌ی محصول به بازار
۱۶ دقیقه
پیش‌بینی ریسک و بازده مالی
۳ دقیقه
پیوست‌‌ها و نقاط عطف پروژه
۲ دقیقه
نتیجه‌گیری
۱۰ دقیقه
خود را بیازمایید

راهنمای دانلود کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد

برای دانلود کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد

نظرات کتاب صوتی تدوین طرح کسب و کار؛ به روش اساتید هاروارد

امین .
۱۴۰۰/۱/۲
زیاد واضح نیست. به نظرم برای طرح کسب و کار نیازه که خودتون دست به کار بشین و بنویسین و نمونه‌های زیادی رو بررسی کنین تا دستتون بیاد
Hamidreza Angourani
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
به نظر من کتابی است که بهتر است خوانده شود تا گوش داده شود
ahmad hossini
۱۴۰۰/۱/۴
صداهای آزار دهنده زیاد داره
مشاهد همه نظرات (۳)