دانلود کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله

کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله:

در داستان تربیت اژدها در 97 مرحله (97 ways to train a dragon)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان همراه با دوستش آنگوش تخم اژدهایی پیدا می‌کند که از آن یک اژد‌های کوچک بیرون آمده است. آن‌ها با یکدیگر تصمیم می‌گیرند از بچه اژدها مراقبت کنند. اما آیا این قدرت را دارند که اژدها کوچولو را از چشم مُردرِد، مدیر مدرسه، دور نگه دارند؟

شنیدن کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند، داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله می‌شنویم:

ویگلاف یک چشمش را باز کرد و به ساعت شنی شب‌نمای اریکا که روی طاقچه بود نگاهی انداخت، ساعت چهار بود.

ویگلاف گفت: آنگوش بیداری؟

آنگوش ناله کرد: نه، خوابم و دارم کابوس می‌بینم که بیرون توی سرما دارم آشغال جمع می‌کنم.

ویگلاف همین‌طور که زیر پتو دراز کشیده بود بلوزش را به تن کرد، بعد از اینکه آنگوش لباس پوشید و جیب‌هایش را پر از خوراکی کرد. دوتایی بی‌سر و صدا از قلعه خارج شدند. کنار اتاق نگهبانی یک دسته کیسه‌ی کلبسی پیدا کردند. آن‌ها را برداشتند. دروازه‌ی بزرگ چوبی مدرسه‌ی نابودکنندگان اژدها را هل دادند و زیر نور مهتاب از روی پل متحرکه لرزان گذشتند.

 ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۱۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
فصل اول
۱۲ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۱۵ دقیقه
فصل چهارم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم
۱۲ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله

برای دانلود کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تربیت اژدها در 97 مرحله

نظرات کتاب صوتی تربیت اژدها در 97 مرحله

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.