دانلود کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل

کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل، شامل عباراتی در باب موفقیت از این نویسنده مشهور آمریکایی است.

موفقیت‌های بزرگ ناشی از موفقیت‌های کوچکی است که در طولانی مدت به دست آمده‌اند. کتاب‌های ناپلئون هیل، از سال 1883 تا 1970 به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده و در سراسر دنیا تدریس می‌شود. ویژگی سخنان هیل عملی بودن و کاربردی بودن آن‌ها در زندگی است. گفته‌های او فقط «چه کنم؟» را به ما نمی‌آموزد بلکه «چگونه انجام دادن» را هم به ما آموزش می‌دهد. این سخنان کاربردی دستاورد بیش از 25 سال تحقیق است. همچنین حاصل تجزیه و تحلیل زندگی و کار بیش از یکصد زن و مردی است که به موفقیت‌های چشمگیر و شگرف دست یافته‌اند.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم:

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) نویسنده آمریکایی در 26 اکتبر 1883 در ویرجینیا متولد شد. از او به عنوان یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت فردی یاد می‌کنند. وی در سیزده سالگی به عنوان خبرنگار در روزنامه ویرجینا شروع به فعالیت کرد و نام مستعار گزارشگر کوهستان را برای خود برگزید.

ناپلئون با استعداد خوبی که در نویسندگی داشت، توسط سردبیر روزنامه به سرپرستی مصاحبه با افراد مهم و معروف انتخاب شد. او با افرادی چون الکساندر گراهام بل، توماس ادیسون، ویلیام جنینگ برایان و هنری فورد مصاحبه کرد. او با دقت و زرنگی خود، راز و رمز موفقیت این افراد را به دست می‌آورد و آن‌ها را یادداشت می‌کرد.

او توانست براساس همین یادداشت‌ها کتابی به نام قوانین موفقیت در سال 1928 به چاپ برساند که با استقبال فراوانی مواجه شد. ناپلئون همچنین کتاب دینامیت مغزی را در سال 1941 منتشر کرد. او به مدت یک سال سردبیر مجله قوانین طلایی هیل بود و کتابی در زمینه راهیابی به موفقیت در سال 1930 نوشت.

وی به چنان موفقیتی دست یافت که از سال 1933 تا 1935 به عنوان مشاور فرانکلین روزولت رئیس‌جمهور آمریکا به فعالیت پرداخت.

در سال 1937 نیز کتاب رشد فکری و ثروت را نگاشت و در آن به همه راه‌های رسیدن به موفقیت اشاره کرد. او در سال 1960 کتاب علوم موفقیت را به رشته تحریر درآورد که در جهان بیش از 30 میلیون نسخه از آن به فروش رسید. ناپلئون هیل در نوامبر سال 1970 و در حال نوشتن کتاب تو می‌توانی کار کنی و معجزه ببینی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه (Power and victory through thinking) می‌شنویم:

- اگر نمی‌خواهید روزگارتان بی‌سامان باشد، با کسانی که روزگار بی‌سامان دارند معاشرت نکنید.
- تقصیرات و کاستی‌ها را اگر به حال خود رها کنیم، از کنترل خارج می‌شوند. مطمئن‌ترین راه کنترل تقصیرات این است که به محض ظهور، به آن‌ها حمله کنیم.
- وقتی شکست می‌خورید بدانید که نقطه ضعفی دارید. بگذارید شکست در خدمت شما باشد و به شما بیاموزد که در چه زمینه‌هایی ضعف دارید و برای غلبه بر آن چه باید بکنید.
- بچه‌ها را به سبب بی‌ادبی سرزنش نکنید. سرزنش از آنِ کسانی است که در تربیت این بچه‌ها قصور کرده‌اند.
- وقتی با مشکلی روبه‌رو می‌شوید سپاس‌گذار باشید.

 ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
یک
۴ دقیقه
دو
۷ دقیقه
سه
۷ دقیقه
چهار
۶ دقیقه
پنج
۸ دقیقه
شش
۷ دقیقه
هفت
۸ دقیقه
هشت
۱۰ دقیقه
نه
۷ دقیقه
ده
۵ دقیقه
یازده
۸ دقیقه
دوازده
۴ دقیقه
سیزده
۵ دقیقه
چهارده
۴ دقیقه
پانزده
۴ دقیقه
شانزده
۴ دقیقه
هفده
۴ دقیقه
هجده
۴ دقیقه
نوزده
۴ دقیقه
بیست
۴ دقیقه
بیست‌ویک

راهنمای دانلود کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل

برای دانلود کتاب صوتی توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  توانمندی و پیروزی با اندیشه: جملاتی کوتاه از ناپلئون هیل
حامد هاشم زهی
۱۳۹۹/۱/۲۰
عالی بود باتشکر از جمع🌺تون جزاکم الله خیر احسن الجزا اجرکم عند الله
alireza darbandi
۱۳۹۹/۳/۳۱
عالی و مختصر و مفید
Bahram Derakhshandeh
۱۳۹۹/۲/۲
کتابهای ناپلئون هیل همگی عالین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)