دانلود کتاب صوتی تو بی‌همتایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو بی‌همتایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو بی‌همتایی

کتاب صوتی تو بی‌همتایی نوشته‌ی کیوت بلاکسون، روایت‌گر سفری شجاعانه در جهت یافتن هدف، کشف خود حقیقی، عشق‌ورزی و مهرورزی بی‌نهایت است که به شما کمک می‌کند با حقیقت وجودی خود و نیازهایتان به خوبی آشنا شوید.

خودآگاهی، خودشناسی و خودسازی، سه رکن اصلی موفقیت انسان‌هاست، کتاب صوتی تو بی‌همتایی (You are the one) به شما کمک می‌کند، خویشتن حقیقی خود را کشف کنید و از بند اسارت‌های مادی و تقسیم زیبایی‌های زندگی با جهانیان رها شوید. سپس، صدای آزادی را با جان و دل بشنوید و یگانه بودن خویش را دریابید. در حقیقت، این کتاب سفری‌ برای کشف دوباره‌ی رهایی و سرخوشی گم شده در زندگی انسان‌هاست.

کتاب صوتی تو بی‌همتایی به شما کمک می‌کند که دریابید که در حقیقت چه کسی هستید، زمانی که به این موضوع پی ببرید، می‌توانید به درستی زندگی کنید و از وجود خود در جهان لذت ببرید. کیوت بلاکسون (Kute Blackson) ثروتمندترین انسان در جهان را شخصی معرفی می‌کند که هنر عشق ورزیدن را به خوبی می‌داند و او نیز در این کتاب تلاش می‌کند شما را به این ثروت معنوی برساند.

زمانی که کیوت بلاکسون هجده‌ ساله بود و در لندن زندگی می‌کرد با تلاش و جرات فراوان توانست همان‌طوری که دلش می‌خواست زندگی کند، نه آن‌گونه که پدر و مادرش می‌پسندیدند و یا دوستان و اطرافیانش قبول داشتند. بلکه سبک زندگی‌‌ای را انتخاب کرد که همیشه در ذهنش رویای آن را داشت. او به آمریکا مهاجرت کرد در زمانی که هیچ پولی نداشت و هیچ شخصی هم او را نمی‌شناخت، این کار از نظر خودش احمقانه‌ترین کار در طول زندگی‌اش بود. او سال‌های بسیاری همانند دیگران زیسته بود و وانمود کرده بود که بر پایه‌ی تقلید از زندگی دیگران زیستن، بسیار خوب و دل‌نشین است. اما در یکی از روزها به خود آمد و روند زندگی‌اش را به کلی تغییر داد.

او در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که با شخصی که در حقیقت هستید در ارتباط باشید نه شخصی که گمان می‌کنید باید باشید، نه فردی که والدین‌تان می‌خواهند باشید و نه فردی که همسرتان دوست دارد، باشید. با این کتاب با حقیقت وجودی خود آشنا می‌شوید و درمی‌یابید که در درون‌تان، روح قدرتمندی است، روحی منحصر به فرد و بی‌انتها که در انتطار این است که شما آن را رها کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی تو بی‌همتایی می‌شنویم:

در این زمان داشتم دبیرستان را به اتمام می‌رساندم و بیشتر همکلاسی‌هایم آماده می‌شدند که به دانشگاه بروند، این کاری بود که همه توقع داشتند من هم انجام بدهم و من هم می‌توانستم. می‌توانستم گفتگو با پدرم را برای چند سالی دیگر به تعویق بیاندازم، به دانشگاه بروم و سپس با پدرم رو در رو بشوم، اما پس از خواندن کریشنامورتی دیگر نمی‌خواستم بیش از این منتظر بمانم، نمی‌خواستم برای چهار سال دیگر هم در دانشگاه باشم، چیزهایی یاد بگیرم از کتاب‌ها، به جای آن می‌خواستم از کتاب‌ها خارج از این مسائل در جایی که در حال روی دادن است، بیاموزم. می‌خواستم همین حالا به آمریکا بروم نه دیرتر.

همیشه وقت هست که به مدرسه بروی، از انتظار خسته شده بودم. آماده بودم که زندگی را تجربه کنم، رفتم که مادرم را پیدا کنم. مادرم روح آرامی بود و ایمانش به قدری زیاد بود که در هیچ‌کس دیگری که می‌شناختم، ندیده بودم. به پدرم، به من و به زندگی کاملا اطمینان داشت. او همواره بزرگ‌ترین رهبر امیدواری من بود. پدرم زیاد مسافرت می‌کرد و به همین سب بیشتر اوقات ما دونفری در خانه بودیم. ارتباط من و مادرم بسیار پیش رفته بود، می‌دانستم که می‌تواند به من کمک کند تا شهامت یابم با پدرم صحبت کنم.

 ۹ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۲۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱۲ دقیقه
سرآغاز
۱۷ دقیقه
مقدمه اول
۹ دقیقه
مقدمه دوم
۱۷ دقیقه
فصل یک - آیا جرئت داری؟
۱۷ دقیقه
ترسناک‌ترین لحظه‌ی زندگانی‌ام
۱۲ دقیقه
سرزمین رویا
۱۸ دقیقه
فصل دو - فقط بگو فکر می‌کنی واقعا چه کسی هستی؟
۱۳ دقیقه
فکر می‌کنید چه کسی هستید؟
۹ دقیقه
آشکارش کن
۱۵ دقیقه
پای‌تان را فراتر بگذارید
۹ دقیقه
آزادانه گام برداشتن
۱۷ دقیقه
فصل سه - کار ناتمام
۸ دقیقه
درست بودن در برابر رها بودن
۱۱ دقیقه
جنگ قدرت
۱۴ دقیقه
حرف ب
۱۵ دقیقه
فصل چهار - بر ذهنت مسلط شو
۱۱ دقیقه
ایستا نباش
۱۳ دقیقه
در جستجوی استیون اسپیلبرگ
۱۶ دقیقه
اگر شکست نخورید چه می‌شود؟
۱۴ دقیقه
یک آزمون دیگر
۱۱ دقیقه
فصل پنج - جاده‌ای به ناکجاآباد
۱۴ دقیقه
بحران‌های میان‌سالی
۱۱ دقیقه
مرد آهنین معنوی
۱۵ دقیقه
اتاق انتظار
۱۹ دقیقه
درس‌های زندگی
۸ دقیقه
فصل شش - اعتیاد اصلی
۱۴ دقیقه
کنترل کردن فکرهای عجیب
۱۰ دقیقه
اعتقاد کشنده
۱۶ دقیقه
زندگی مانند جعبه‌ای پر از انبه است
۱۷ دقیقه
معامله‌ی ندید
۱۱ دقیقه
فصل هفت - امروز روز خوبی برای مردن است
۱۲ دقیقه
تازه‌ متولد شده به پیش می‌رود
۱۷ دقیقه
آیا آماده‌اید؟
۱۸ دقیقه
این فقط یک بسته‌ی خیالی است
۱۸ دقیقه
فصل هشت - اکنون عشق بورزید
۱۷ دقیقه
عشق‌ورزی به صندوق پست
۱۸ دقیقه
واقعی شدن
۱۴ دقیقه
مهم‌ترین انتخاب در زندگی شما
۱۳ دقیقه
نتیجه سفر واقعی آغاز می‌شود
۱۰ دقیقه
بقیه‌ی زندگی‌تان را آغاز کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو بی‌همتایی

برای دانلود کتاب صوتی تو بی‌همتایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو بی‌همتایی

نظرات کتاب صوتی تو بی‌همتایی

Zahra Ghajar
۱۳۹۹/۵/۲۶
کتاب خوبه میتونی رو استعداد هات کار کنی و اونا رو کشف کنی
نگار مختارزاده
۱۳۹۹/۴/۱۱
کتابی بسیار زیبا و تامل برانگیز برای بیداری معنوی
مشاهد همه نظرات (۲)