دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سمیوئل کلاسون، مجموعه‌ای از داستان‌هایی حقیقی است که به شما می‌آموزد چگونه پول و اموال خود را مدیریت کنید و آن را افزایش دهید. رهنمودها و راهکارهای مالی و اقتصادی این کتاب برای تمامی اقشار مفید است.

درباره‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

هدف کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon)، ایجاد بینشی مناسب و مفید برای شماست تا به موفقیت مالی برسید، ثروتمند شوید، از ثروت خود محافظت کنید و از درآمد حاصل آن مجدد ثروت بیشتر به دست بیاورید و به آرزوهای خود در زندگی جامه عمل بپوشانید.

در برابر شما، آینده‌ای وجود دارد، همانند مسیری که هنگامی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده‌تر می‌شود. مسیری که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها برسید. برای اینکه به آرزوها، خواسته‌ها، نیازهایتان دست پیدا کنید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. راهکارها و شیوه‌هایی که این کتاب به شما ارائه می‌دهد را عملی کنید. اجازه دهید که این راهکارها دارایی شما را چندین برابر کنند و زندگی شاد و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورند. این راهکارها مثل قانون جاذبه، جهانی و در همه‌جا برابر هستند.

راهکارهای این کتاب برای افراد زیادی مفید بوده و آن‌ها را به ثروت بسیاری رسانده است. شاید این اثر برای شما نیز مفید باشد و موجب دستیابی شما به آرزوها و نیازهایتان در زندگی بشود. اگر علاقمند هستید که گامی در مسیر دستیابی به ثروت و استقلال مالی بردارید و راهکارهایی کاربردی برای حل مشکلات مالی خود بدانید، اگر در پی مسیری شگفت‌انگیز و تاثیرگذار جهت استقلال مالی و کسب ثروت هستید؛ به این کتاب گوش فرا دهید.

خلاصه‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

آرکاد ثروتمندترین مرد بابل است که هر روز بیشتر از دیروز ثروتمندتر می‌شود، دو مرد به نام‌های بنسیر و کوبی نیز در بابل زندگی می‌کردند که به هوش و ذکاوت و ثروت فراوان آرکاد، غبطه می‌خورند، آن‌ها با اینکه هر روز بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کردند اما باز هم در فقر به سر می‌بردند. در یکی از روزها بنسیر و کوبی تصمیم گرفتند به نزد آرکاد بروند تا چیزهایی از او بیاموزند و به این زندگی مملو از فقر پایان دهند.

آرکاد با روی باز از آن‌ها استقبال می‌کند و داستان زندگی خود را برای آن‌ها بازگو می‌کند. اینکه زمانی هم او مانند آن‌ها به امید کسب ثروت فراوان سخت کار می‌کرد اما به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسید، تا اینکه در یکی از روزها با مردی ثروتمند معامله‌ای انجام می‌دهد و...

جورج ساموئل کلاسون را بیشتر بشناسیم:

جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده آمریکایی در سال 1874 در لوزیانا چشم به جهان گشود. او دو شرکت با عنوان‌های «نقشه کلاسون» و «انتشارات کلاسون» را تاسیس کرد و در زمان جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شد. شرکت نقشه کلاسون اولین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. جورج مقالاتی درباره‌ی راهکارهای دستیابی به ثروت و افزایش آن منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال بانک‌ها و بیمه‌ها قرار گرفت که آن‌ها را در تعداد بالا چاپ کردند و در اختیار کارمندان قرار دادند.

پس از مدتی شهرت این جزوات و مقاله‌ها به حدی رسید که تمام مردم در مورد آن شنیده بودند. جورج با درایت و هوش بالای خود این جزوات را تکمیل و با یکدیگر ادغام کرد و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را به نگارش درآورد. این کتاب تبدیل به یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های موفقیت جهان شد. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. کلاسون در سال 1957 در کالیفرنیا دار فانی را وداع گفت.

در بخشی از کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل می‌شنویم:

پنجاه سکه‌ی طلا، رودان نیزه‌ساز شهر بابل قدیم، هیچ‌وقت این‌قدر سکه‌ی طلا در کیف چرمی‌اش نداشت. او هم‌چنان که قدم‌های بلندی برمی‌داشت با خوشحالی از قصر باشکوه پادشاه بیرون آمد با هر قدمی که بر می‌داشت، صدای جرینگ جرینگ سکه‌ها از داخل کیفی که به کمرش آویزان بود به گوشش می‌رسید و او را خوشحال می‌کرد، زیباترین آهنگی بود که تاکنون شنیده بود، پنجاه سکه طلا که همه ماله خودش بود، خیلی خوشبخت بود، صدای جرینگ جرینگ چه نیرویی به او می‌بخشید، هر چه می‌خواست می‌توانست با آن سکه‌ها بخرد، خانه‌ای بزرگ، زمین، گاو، شتر، اسب، ارابه و هر آنچه که آرزویش را داشت، در این فکر بود که از آن سکه‌ها چگونه استفاده کند.

 ۶ ساعت و ۳ دقیقه، ۳۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
مقدمه‌ی نویسنده
۳۴ دقیقه
ثروتمندترین مرد بابل
۵۲ دقیقه
هفت راه چاره‌ی کیف خالی
۴۰ دقیقه
الهه‌ی شانس و اقبال را ملاقات کنید
۳۵ دقیقه
پنج قانون طلا
۳۸ دقیقه
وام دهنده‌ی شهر بابل
۴۱ دقیقه
دیوارهای شهر بابل
۲۷ دقیقه
لوحه‌های گلی شهر بابل
۵۲ دقیقه
خوش‌شانس‌ترین مرد بابل
۲۱ دقیقه
تاریخچه‌ی شهر بابل

راهنمای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ثروتمندترین مرد بابل

نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

سید نیما غفارزاده
۱۳۹۹/۱/۱۹
کتابی پر محتوا با بیانی بسیار روان و آرامش بخش توسط راوی که با فراز و نشیب در گفتار و صدا تمام فضا سازی هارو انجام میده و تصور حالات کاراکتر‌های داستان رو برای شنونده بسیار آسون میکنه. هر کسی میتونه خودش و تمام اطرافیانش رو‌ جای افراد قصه قرار بده و از همه درستی و غلط، باید‌ها و نباید‌ها درس بگیره و تو مسیر زندگی ازش استفاده کنه هر کدوم از ما با انتخاب مسیر خودمون میتونیم ثروتمندترین مرد بابل باشیم یا برده که برده میمیره....
اعظم شیرزاد
۱۳۹۹/۱/۳۱
من از خوندن این کتاب لذت بردم و پیشنهاد می‌کنم که بخونین چون نثر روانی داره و مهمتر اینکه به صورت داستانه بیان گوینده عالیه هوش مالی رو بالا میبره نکات ریزی رو با تمام جزییات بیان میکنه همه اشتباهاتی که هر کسی می‌تونه در زندگی مالی‌اش انجام بده رو متذکر میشه در کل من که خیلی یاد گرفتم ممنون از کتابراه که تو تخفیف عیدشون با قیمت عالی خریدم.
همت عباسی راد
۱۳۹۹/۱/۶
کتابی داستانی با نثری ساده و روان، که هرکسی هم که اهل مطالعه نیست از خوندن اون خسته نمیشه. این کتاب پر از نکته وپند برای کسانیکه میخواهند به ثروت برسند اما نمیدونم چطوری واقعا لذت بردم. پیشنهاد میکنم به کسانیکه دوستشان دارید هدیه بدید
مشاهد همه نظرات (۱۴۵)