دانلود کتاب صوتی جادو برای فروش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادو برای فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جادو برای فروش

کتاب صوتی جادو برای فروش نوشته‌ی کاری کلیکارد، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی مغازه‌ای جادویی است که همه چیز در آن به فروش می‌رسد.

موضوع کتاب صوتی جادو برای فروش (Magic For Sale) چیست؟

در زمان‌های دور در شهری قدیمی، مغازه­‌ای عجیب و غریب بود که همه چیز در آن وجود داشت، چیزهایی مانند اژدهای خشک شده، قالیچه پرنده، کوتوله‌های فروشی، هیولاهای مهربان و... . این مغازه چیزهای جادویی می‌فروخت که همیشه هم بی‌دردسر نبودند.

کتاب صوتی جادو برای فروش مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های فانتزی هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی جادو برای فروش می‌شنویم:

این رو گفت و خودش رو روی یک تابوت انداخت، لبش رو جلو آورد و بغض کرد. جورجی گفت: "هی، حالا که من نمی‌تونم بیرون برم، بهت کمک می‌کنم تا همه چیز رو بنویسی. بزار ببینم، پوزه‌ی هیولای چرخ شده کجاست؟"

با هم از روی لیست خوندن و شمردن: روح محافظ، عروسک، معجون، جادوها، کتاب‌های معمای مخصوصِ آروم کردن ابولحول‌ها، سوپِ بدبو با چشم‌های خوشمزه‌ی توش، چندتا اژدهای خیلی گنده، انگشترهایی که قدت رو بلند می‌کنن، تار عنکبوت‌هایی که دیوارت رو خوشگل می‌کنن، فلوتی که صداهای ترسناک درمیاره، زرهی که روش پوستِ اژدها داره، یک جغدِ بزرگ و سخنگو، یک کتاب پر از جادو، پای یک غولِ بیریخت و پرمو، یک وزغ با زگیل‌های گنده، یک زامبی که هیچوقت نمی‌گنده، کارتِ فال و گوی آرزوها، یک روح برای دور کردنِ غریبه‌ها، نقشه‌ی پناهگاه دزدای دریا، غول یخ زده‌ی مرده، آب دهنِ اژدهای غذا خورده، دستبدهایی که از دندونِ جن ساخته‌شده بودن، قبرهای آماده و با گُل تزئین شده...

 ۸ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
جادو برای فروش

راهنمای دانلود کتاب صوتی جادو برای فروش

برای دانلود کتاب صوتی جادو برای فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جادو برای فروش

نظرات کتاب صوتی جادو برای فروش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.