دانلود کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه

  • از: شهین عالی
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه

کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه نوشته شهین عالی، درباره‌ی گربه‌ی سفیدی است که روی پوست لطیفش خال‌های ریزی داشت و به دنبال خانه‌ای می‌گشت تا در آن زندگی کند. این کتاب برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پائین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
خال خالی به دنبال خانه

راهنمای دانلود کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه

برای دانلود کتاب صوتی خال خالی به دنبال خانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خال خالی به دنبال خانه