دانلود کتاب صوتی خانم و عنکبوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانم و عنکبوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خانم و عنکبوت

کتاب صوتی خانم و عنکبوت نوشته‌ی فیت مک نالتی، داستانی شنیدنی و جذاب درباره‌ی عنکبوت کوچکی است که خانه‌‌ی زیبایی برای زندگی پیدا می‌کند و اتفاقات هیجان‌انگیزی برایش رخ می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی خانم و عنکبوت (The Lady and the Spider) چیست؟

داستان درباره‌ی عنکبوت کوچکی است که روی برگ کاهوهای باغی بزرگ نشسته و از آن‌جا در حال تماشای اطرافش بود. اطراف او تپه‌­ها و دره‌های سبز رنگی وجود داشت. عنکبوت در حال تماشا بود که ناگهان غار سبز رنگی که بین دوتا از برگ‌های کاهو بود، نظرش را جلب کرد. آرام آرام وارد غار شد. با نوک پاهای خود، کف و سقف غار را لمس کرد. آن‌جا برای او بسیار مناسب بود، لانه‌ای دنج و زیبا که می‌توانست مدت‌ها در آن زندگی کند و... .

کتاب صوتی خانم و عنکبوت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان حیوانات هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی خانم و عنکبوت می‌شنویم:

با گذشت زمان برگ‌های کاهو بزرگتر شدن. عنکبوت هر روز برای پیدا کردن غذا از لونه‌ش بیرون می‌اومد و روی برگ‌های کاهو می‌گشت. یک روز ظهر وقتی که آفتاب گرم بهاری روی کاهو افتاده بود، عنکبوت مگس‌های کوچیکی رو دید که در سکوت روی یکی از برگ‌ها نشسته بودن و در حالی که دست‌هاشون رو به هم می‌مالیدن آفتاب می‌گرفتن. از اون مگس‌هایی بودن که چشم‌های طلایی دارن و قرار بود که ناهار عنکبوت بشن.

پرنده‌ها هم برای غذا خوردن به باغ خانم سر می‌زدن. اون‌ها روی فنس‌ها می‌نشستن، با دقت به اطراف نگاه می‌کردن و به همه جا سرک می‌کشیدن تا شاید بتونن حشره‌ای برای خوردن پیدا کنن.

 ۱۲ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
خانم و عنکبوت

راهنمای دانلود کتاب صوتی خانم و عنکبوت

برای دانلود کتاب صوتی خانم و عنکبوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خانم و عنکبوت

نظرات کتاب صوتی خانم و عنکبوت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.