دانلود کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش

  • از: الهام خطیبی
  • راوی: الهام خطیبی
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش

کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. 

در این داستان سعی بر این بوده تا کودک با مفهوم خود باوری آشنا شود. نِلی و فِلی دو تا توپ تنیس هستند که توی جنگل گم شده‌اند. آن‌ها راه می‌افتند تا زمین بازی تنیس را پیدا کنند. در طول مسیر با موجودات مختلفی برخورد می‌کنند.

نلی خودش را دوست دارد ولی فلی هر موجودی را که می‌بیند دوست دارد مثل آن باشد. در پایان داستان چه اتفاقی خواهد افتاد و چه سرنوشتی در انتظار نلی و فلی خواهد بود؟؟؟

فهرست مطالب

۶ دقیقه
خودت را دوست داشته باش
 ۵ دقیقه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش

برای دانلود کتاب صوتی خودت را دوست داشته باش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خودت را دوست داشته باش
Ailin Yal
۱۳۹۷/۸/۱۰
بی نظیر و زیبا بود
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۱۰
آیلین عزیزم سلام، ممنون که در مورد کتاب من نظر دادی. من توی این داستان هدف مهمی را دنبال می کنم که امیدوارم با شنیدنش بهش پی ببری و در زندگی ازش استفاده کنی. خیلی خوشحالم می کنی اگر بقیه کتابهای من را هم بشنوی، ازشون لذت ببری، درس بگیری و در موردشون نظر بدی. برات بهترین آرزوها را دارم
Mariam Mahdi
۱۳۹۷/۷/۲۳
بنظرم باید قشنگ باشه موضوعش که خیلی جذابه برای قصه شب بچه هامون 👍
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۷/۲۴
دوست عزیزم سلام، خیلی ممنونم که کتاب من را برای خواندن انتخاب کردید. امیدوارم مفهوم مهمی که قصد داشتم در این داستان به بچه ها آموزش بدم را به خوبی متوجه بشوند. براتون بهترین آرزوها را دارم و خیلی خوشحال می شم که بقیه کتابهای من را هم بخونید و نظرتون را درباره اش برام بنویسید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)