دانلود کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما، زندگی پسربچه‌ای را شرح می‌دهد که با خانواده‌ی خود در منزل کوچکشان زندگی می‌کند. جیمز کنن در این داستان به شما ثابت می‌کند که بزرگی و کوچکی خانه اهمیتی ندارد و مهم این است که شما بتوانید از زندگی خود لذت ببرید.

موضوع کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما (Our Big Little Place) چیست؟

این کتاب صوتی درباره‌ی پسر مهربان و متفاوتی است که والدینش فکر می‌کنند خانه‌‌شان کوچک است، ولی او این‌ حرف را باور ندارد و خانه‌ی‌شان را بهترین می‌داند. این پسر که راوی داستان است زندگی خود را برای شما شرح می‌دهد و با مثبت‌اندیشی از خوشی‌ها و لذت‌های کوچکی می‌گوید که هر روز در کنار خانواده‌اش تجربه می‌کند.

کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. جیمز کنن (James Conan) در کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما تلاش می‌کند تا به کودکان بیاموزد تا در هر شرایطی شاد باشند و از زندگی لذت ببرند.

در بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما می‌شنویم:

اما از همه‌ی این‌ها بهتر، بازی کردن توی آشپزخونه بود. وقت‌هایی که مامانم حواسش نبود، خیلی آروم و بی‌سروصدا واردِ آشپزخونه می‌شدم و همه‌ی چیزهایی که توی یخچال بود رو بیرون می‌آوردم. غذاها، میوه‌ها، کیک‌ها و ژله‌ها. وقتی هم که همه‌ی چیزهایی که تو یخچال بود رو خالی کردم و روی زمین می‌ریختم، اون‌ها رو با هم قاطی می‌کردم و کلی موادِ چندش درست می‌کردم. البته وقتی کارم تموم می‌شد یک قسمتِ تمیز روی لباسم و کفِ آشپزخونه باقی نمی‌موند و همه‌جا پر از لکه‌ می‌شد.

مامانم هم وقتی متوجه می‌شد که دیگه دیر شده بود و من هر کاری که دلم می‌خواست با وسایلِ توی یخچال کرده بودم. اون کمی عصبانی می‌شد و همیشه بهم می‌گفت که دیگه نباید توی آشپزخونه بازی کنم. وقتی مادرم می‌دید که با این حرفش ناراحت می‌شدم، من رو به پارک می‌برد تا با بچه‌های دیگه بازی کنم.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
خونه‌ی نقلی بزرگ ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

برای دانلود کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خونه‌ی نقلی بزرگ ما

نظرات کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

وحیده رجبی اردشیری
۱۳۹۹/۹/۳
سلام
ممنون که بابت توجهتون به بخش کودک
بزرگترین لطف رو به موجودات کتاب دوست میکنین
مشاهد همه نظرات (۱)