دانلود کتاب صوتی داستان یک زن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان یک زن

کتاب صوتی داستان یک زن نوشته‌ی سیمین موحد، از 14 داستان کوتاه تشکیل شده که روحیات و دغدغه‌های زنانه در آن بازتاب داده شده و شخصیت‌ اصلی آن‌ها همگی زنان هستند.

درباره کتاب صوتی داستان یک زن:

سیمین موحد مترجم و نویسنده ایرانی که تاکنون آثار متعددی را به زبان فارسی برگردانده، این بار در کتاب داستان یک زن، 14 داستان کوتاه را به نگارش درآورده است. او در این اثر تلاش کرده تا در هر قصه روایتی متفاوت و جدیدی از زندگی، حالات و شرایط زنان ایرانی را نشان دهد.

نام داستان‌های این کتاب به ترتیب عبارتند از: «مادر مبهم، مادر مخوف رویا، راز رعد و برق، خواهر رویا ، دیوان حافظ، سایه‌های رویا، قرار ملاقات، زایمان، فال، بهشت زهرا، دامن مادرش، پازل، کیک رویا، دوران جدید رویا»

کتاب صوتی داستان یک زن برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه ایرانی، از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی داستان یک زن می‌شنویم:

وقتی مانتویی را که دلش می‌خواست در میدان ونک پیدا نکرد، برگشت به خیابان ولیعصر و به سمت پایین راه افتاد. می‌خواست کمی پیاده‌روی کند. با اینکه ساعت ده و نیم صبح بود، هنوز بعضی از مغازه‌ها باز نبودند. هوا گرم بود و خنکای سایه سمت پیاده‌رو می‌چسبید.

پیاده‌رو خلوت بود؛ درختان بلند خیابان ولیعصر در دو طرف صف کشیده بودند و سایه و خنکای لذت بخشی را پیشکش می‌کردند. گرسنه‌اش بود؛ عادت به خوردن صبحانه نداشت و معمولا دانه‌ای خرما یا کشمش و گردویی در دهانش می‌گذاشت و از خانه بیرون می‌زد. گاه بیسکوییتی هم در کیفش داشت که هروقت ضعف کرد بخورد. اما امروز بیسکوییت هم نداشت