دانلود کتاب صوتی دال دوست داشتن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دال دوست داشتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دال دوست داشتن

کتاب صوتی دال دوست داشتن مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه و یادداشت‌های حسین وحدانی است که برای اولین بار به صورت پراکنده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و موضوعات آن درباره ابعاد مختلف عشق و زندگی انسان‌هاست.

درباره کتاب صوتی دال دوست داشتن:

در روزگاری که تمامی اخبار درباره جنگ و خشونت است و گاهی زندگی روزمره خسته کننده و کسالت بار می‌شود، شنیدن چند روایت از عشق و زندگی می‌تواند آرامشی بی‌نظیر به شما انتقال بدهد. کتاب صوتی دال دوست داشتن نیز مجموعه‌ای از یادداشت‌های حسین وحدانی در شبکه‌های اجتماعی‌ست که او سال‌ها آن‌ها را برای مخاطبان خود نوشته و اکنون آن را در قالب یک کتاب جمع آوری کرده است.

موضوع کتاب دال دوست داشتن همانطور که از اسمش پیداست، به موضوعاتی نظیر عشق، وابستگی، عادت و غم می‌پردازد و نویسنده نیز با استفاده از زبان ساده و صمیمانه خود توانسته ارتباطی خوب با طرفدارانش برقرار کند و بدون هیچ پیچیدگی درباره مسائل مهم انسانی سخن بگوید.

درواقع وحدانی با لحن پرکشش و زاویه دید متفاوت خود، رنگ و بوی دیگری به دغدغه‌های روزمره و عادی آدم‌ها بخشیده و همین نکته کتاب دال دوست داشتن را از سایر آثار عاشقانه متمایز می‌کند.

وحدانی درباره انتشار کتاب خود می‌گوید: «دیدم که انگار آدم‌هایی هستند که با خواندن این کلمات، حال بهتری پیدا می‌کنند. این را خودشان گفتند؛ در نامه‌ها و پیغام‌های‌شان و گفتند که لحظه‌هایی بر آن‌ها گذاشته است که این کلمات به کمک‌شان آمده‌اند و برایم نوشتند که گاهی با خواندن این کلمات، راحت‌تر نفس کشیده‌اند، راحت‌تر لبخند زده‌اند، راحت‌تر اشک ریخته‌اند، راحت‌تر خوابیده‌اند، راحت‌تر دوست داشته‌اند و راحت‌تر دوست داشته‌شده‌اند و دیدم که زحمت بازنوشتن و آماده کردن یک کتاب، در برابر این همه، هیچ است.»

کتاب صوتی دال دوست داشتن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از داستان‌های کوتاه عاشقانه لذت می‌برید و می‌خواهید روایت‌های دلنشین از اتفاقات روزمره زندگی بشنوید، این کتاب برای شما مناسب است.

حسین وحدانی را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان و روزنامه نگاران باسابقه ایرانی، حسین وحدانی است. او به خاطر سال‌ها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان خود ارتباط نزدیک داشته و به خوبی توانسته طرفداران زیادی را جذب کند و نوشته‌های جذاب و در عین حال بی‌تکلفی را برای آن‌ها بنویسد.

در بخشی از کتاب صوتی دال دوست داشتن می‌شنویم:

آدم‌ها در اخلاق خرید دو دسته‌اند؛ بعضی‌ها بعد از اینکه کالایی را خریدند و بهایش را دادند و با خودشان بردند، هنوز گرفتار این دلشوره‌اند که دو مغازه آن طرف‌تر یا فلان فروشگاه در فلان مرکز خرید، همان کالا را با همین مارک، همین مدل و همین رنگ و همین فلان و همین بهمان ارزان‌تر می‌فروشد.

همین‌ها معمولا در مهمانی یا کافه یا خیابان دوست یا آشنایی را می‌بینند که از همان دارد، جلوی خودشان را نمی‌گیرند که بپرسند: اینو چند خریدی؟ و از شنیدن رقمی بالاتر به خودشان نبالند و برعکس اگر بدانند که می‌شده همان را ارزان‌تر بخرند، آه حسرت نکشند و لب به دندان نگزند و احساس غبن نکنند. بماند که بعضی‌هاشان در همان مرحله اول در پنج گانه کذایی سوگ، گرفتار می‌شوند و باور نمی‌کنند، نمی‌خواهند بکنند که سرشان کلاه رفته است.

 ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۱۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
میان ماندن و رفتن
۸ دقیقه
و تکه تکه شدن راز نیک بختی بود
۶ دقیقه
مرا به خانه‌ات ببر
۶ دقیقه
عادت می‌کنیم
۱۰ دقیقه
خرده جنایت‌های آینده نگری
۷ دقیقه
دال دوست داشتن
۱۲ دقیقه
در ستایش غم
۹ دقیقه
موجودی حساب شما کافی نمی‌باشد
۳ دقیقه
آن نود و هشت تای اضافه
۵ دقیقه
همین زخم‌هایی که نشمرده‌ایم
۶ دقیقه
دکمه‌های روح
۲ دقیقه
همین که می‌دانی کسی هست
۳ دقیقه
قاعده بازی
۳ دقیقه
یک دقیقه تمام شادکامی
۲ دقیقه
آنی که خنده‌اش قشنگ است
۶ دقیقه
نوشته‌ای برای کامبیز
۳ دقیقه
مدال‌هایی که نمی‌خواهیم
۴ دقیقه
سلاخ خانه شماره چند؟
۳ دقیقه
ز هر چه که رنگ تعلق پذیرد
۳ دقیقه
سیمای مرگی در دوردست
۳ دقیقه
ای نور دیده، صلح به از جنگ و داوری
۵ دقیقه
مورد عجیب خواجه حافظ شیرازی یا نگذاریم مرده بر زمین بماند
۱۳ دقیقه
سوگوارانی که با من دویده‌اند

راهنمای دانلود کتاب صوتی دال دوست داشتن

برای دانلود کتاب صوتی دال دوست داشتن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دال دوست داشتن

نظرات کتاب صوتی دال دوست داشتن

adele daniali
۱۴۰۰/۱/۴
کتابی بود که اشتیاق ادامه‌ی خوندن رو بهم داد. جملانش کلیشه‌ای وتکراری نبود. خوندنش رو پیشنهاد میدم. یسری جملاتش نجات دهنده والهام بخش بود.
پریسا مکرمی
۱۴۰۰/۱/۲۲
بسیار عالی، کلی لذت بردم فارغ از کلیشه‌های تکراری و آموزنده
شبنم اخگر
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
یکی از بهترین کتاب‌هایی که تا الان خوندم واقعا قلم نویسنده بی نظیره
مشاهد همه نظرات (۱۰)