دانلود کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی

کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی، نوشته میلاد عرفان پور، دربردانده‌ی بیش از 60 رباعی‌ با موضوعات مختلفی از قبیل اجتماعی و عاشقانه است.

این کتاب براساس حال و هوای مشترکی که بعضی شعرها داشته‌اند به چند فصل با عناوین «گل کردن گریه در گلوی دو سه ابر»، «آن نامه عاشقانه را یادت هست»، «تنهایی دسته جمعی آدم‌ها»، «از زندگی مرگ چه می‌دانی تو» و «دستی برسان به شاخه دورتری» تقسیم‌بندی شده است. طرفداران شعر عرفان‌پور نه «تو»ی ایرانی مسلمانِ امروز و نه «تو»ی کلی و انتزاعی‌ست بلکه «تو»ی انسان است. هم انتزاعی، هم انضمامی. هم زمینی هم آسمان. هم ظاهری و هم باطنی. وقتی با انسانِ کنونی حرف می‌زند، شعرش رنگ شعر اجتماعی را می‌گیرد و آن‌گاه که با انسان بی‌زمان و بی‌مکان، شعرش آهنگِ شعر عرفانی را می‌نوازد.

میلاد عرفان پور دوازده سال است که در حوزه‌ی شعر فعالیت می‌کند، او دانشجوی کارشناسی معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) بوده است. عرفان پور عضو بنیاد ملی نخبگان است که تا به حال توانسته مقام‌های زیادی را در ده‌ها جشنواره شعر از آن خود کند که عبارتند از: مقام اول جشنواره جوان خوارزمی 1385، کسب سرو زرین جشنواره بین‌المللی شعر فجر 1386، کسب جایزه ادبی قیصر امین پور 1386، برگزیده جشنواره تقریب مذاهب اسلامی 1389، برگزیده شب شعر بزرگ عاشورا در چهار سال 84 تا 88 و...

از دیگر آثار او می‌توان به «از شرم برادرم»، «پاییز بهاریست که عاشق شده است»، «پادشهر»، «جشن فراموشی ها» و «دیگری» اشاره کرد.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی درباره تو می‌شنویم:

شب تا به سحر از ته دل، گریه کنم
با خون جگر از ته دل گریه کنم
دریایم و هیچ کس نخواهد فهمید
یک عمر اگر از ته دل گریه کنم

آنگاه که می‌رفت به غم پی بردم
از عمق وجودم به عدم پی بردم
من از دل خود هیچ نمی‌دانستم
تا برد دلم را به دلم پی بردم

عشق من و تو ورد زبان خواهد شد
با لهجه خوش‌تری بیان خواهد شد
این شعر درخشان که زمین طردش کرد
آویزه گوش آسمان خواهد شد

چشمی بگشا، هدایتم کن ای عشق
یا هر چه شدم، شفاعتم کن، ای عشق
پرچانگی عقل، مرا آزرده‌ست
گهگاه خودت نصیحتم کن، ای عشق

 ۳۲ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی

برای دانلود کتاب صوتی درباره تو: مجموعه رباعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درباره تو: مجموعه رباعی
سعید رحیمی
۱۳۹۸/۵/۲۳
این کتاب حد زیبایی نداره
خیلی موثر و زیباست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)