دانلود کتاب صوتی دن کیشوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دن کیشوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دن کیشوت

کتاب صوتی دن کیشوت اثر راشل بلادن درباره سرگذشت مردی به نام الونسو کیخانو است. کیخانو یک نجیب‌زاده معمولی است که پس از خواندن داستان‌های بیشمار درباره شوالیه‌های ماجراجو، تحت تأثیر شجاعت و دلاوری این افراد قرار می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد خود نیز یک شوالیه شود.

کیخانو پس از این تصمیم نام خود را به دن کیشوت (Don Quixote) تغییر می‌دهد و سوار اسب بارکش خود به نام روشینا ننت می‌شود و به همراه سانچو خادم خود از روستایی ناشناخته در قلب اسپانیا به راه می‌افتد تا زشتی‌ها و بدی‌ها را از بین ببرد و از حقوق ستمدیدگان دفاع کند. اما در این سفر اعمال مجنونانه‌ای از وی سر می‌زند. داستان زندگی وی جنبه‌ی عبرت‌آموزی برای دیگران دارد.

در این کتاب یکی از داستان‌های دن کیشوت برای کودکان و نوجوانان به صورت جالب و جذاب روایت شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی دن کیشوت می‌شنویم:

در زمان‌های قدیم، در قصر لامانچا، مردِ پیری با برادرزادش زندگی می‌کرد. پیرمرد خونه‌ی بزرگی داشت و دورِ اون خونه زمین‌های زیادی وجود داشت. رسیدن به کارهای مزرعه سخت بود و پیرمرد اصلاً وقت انجام دادن اون کارها رو نداشت. اون همیشه دوست داشت داستان‌هایی درمورد شوالیه‌ها بخونه. داستان‌ها خیلی جذاب بودند و پیرمرد هم هر روز داستان‌ها رو میخوند و اصلاً کار نمی‌کرد. پیرمرد زمین‌هاش رو می‌فروخت و با پول آن‌ها برای خودش کتاب می‌خرید.

 ۱۴ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
دُن کیشوت

راهنمای دانلود کتاب صوتی دن کیشوت

برای دانلود کتاب صوتی دن کیشوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دن کیشوت

نظرات کتاب صوتی دن کیشوت

Fatemeh Pasbani
۱۳۹۷/۱/۱۱
من کتاب دن کیشوت با ترجمه محمد قاضی رو دارم آنقدر کتاب بی‌نظیری هست که آدم رفته رفته عاشق این کتاب میشه الانم تازه تموم کردم و کلی دلم واسه دن کیشوت و سانکو پانزا تنگ شده بد جوری بهشون عادت کرده‌ بودم 😟😟😟
سولماز عینی
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
به نظرم که خیلی چرت بود و هیچ جذابیتی نداشت، من خیلی اسم این کتابو شنیده بودم اصلا فکر نمیکردم که اینقدر بی مفهوم باشه، شایدم چون یه نسخه‌ی کوتاه بود، اینطور برداشت کردم، اما در کل راضی نبودم اصلا
عرفان دشتکار
۱۳۹۷/۹/۱۱
سلام توصیه میکنم بخونید حرف نداره ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۴)