دانلود کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟

  • از: الهام خطیبی
  • راوی: الهام خطیبی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟

کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟ اثر الهام خطیبی، از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. 

داستان درباره پنج قطره باران است که از ابرها به زمین می‌آیند، هر کدام در جاهای مختلف می‌افتند و در شرایط سختی قرار می‌گیرند ولی... آیا قطره کوچولوها تسلیم سرنوشت خود خواهند شد یا راه رسیدن به آرزوهایشان را پیدا خواهند کرد؟

این داستان با تقلید از ماجراهایی که در طبیعت اتفاق می‌افتد، به زبانی ساده، راه جنگیدن با سختی‌ها و رسیدن به آرزوها را به کودک می‌آموزد.

فهرست مطالب

۹ دقیقه
راه رسیدن به آرزوها کجاست؟
 ۸ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟

برای دانلود کتاب صوتی راه رسیدن به آرزوها کجاست؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راه رسیدن به آرزوها کجاست؟
زهره هادی لو
۱۳۹۷/۸/۲۳
واقعا عالی هستن خانم الهام خطیبی....🙏🙏🙏👍👍👍👍👍
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۲۷
زهره عزیزم سلام، ممنون که در مورد این داستان نظر دادی. من توی این داستان هدف مهمی را دنبال می‌کنم که امیدوارم با خوندنش بهش پی ببری و در زندگی ازش استفاده کنی. خیلی خوشحالم می‌کنی اگر بقیه کتابهای من را هم بخونی، ازشون لذت ببری، درس بگیری و در موردشون نظر بدی. برات بهترین آرزوها را دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)