دانلود کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق

کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق نوشته‌ی سعید سهیلی، راهنمایی آموزنده و ساده برای کسانی‌ست که می‌خواهند ویژگی‌های یک مدیر موفق را در درون خود کشف کنند و آن را به رشدی مناسب برسانند.

درباره کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق:

رهبری یک گروه و تجارت کاری آسان نیست و باید کسی که به عنوان مدیر یک مجموعه شناخته می‌شود، ویژگی‌های اصلی و شخصیتی آن را دارا باشد. کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق، به شما این امکان را می‌دهد که شخصیت خود را به عنوان یک رهبر موفق و موثر پرورش دهید و نوع تفکر و عملکرد خود را بهبود ببخشید.

درواقع اگر مدیر یک گروه کوچک یا بزرگ باشید، همواره با کارکنان و مردم عادی سر و کار دارید و نحوه ارتباط گیری و تصمیم‌گیری‌های شما می‌تواند بر عملکرد مجموعه‌تان تاثیر مهمی بگذارد. پس برای داشتن روابط قوی و سالم، باید آموزش ببینید و ویژگی‌های بالقوه خود را بالفعل کنید. همچنین همه کسانی که از مدیران خود پیروی می‌کنند، مجموعه‌ای از نقاط کلیدی در شخصیت و منش رهبر خود می‌بینند و به همین خاطر می‌توانند به آن‌ها اعتماد کنند. پس اگر فردی با هدف، مصمم و پیگیر هستید و می‌خواهید همراه با اعضای تیم‌تان، آینده کاری‌ خوبی را رقم بزنید، کتاب رهبر و مدیر لایق را از دست ندهید.

کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید اما نگران چگونگی مدیریت آنجا هستید و می‌خواهید ویژگی‌های یک رهبر قوی و موفق را به دست آورید، شنیدن این کتاب برای شما مناسب و ضروری است.

در بخشی از کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق می‌شنویم:

لازمه رهبری موفق و موثر، داشتن ارتباط خوب با دیگران است. مردم کسی را پیروی می‌کنند و تن به رهبری او می‌دهند که بتوانند راحت‌تر با او ارتباط برقرار کنند. این امکان وجود دارد که شخص مدیریت خوبی نداشته باشد اما دارای مهارت ارتباط با مردم باشد اما عکس این قضیه امکان‌پذیر نیست؛ یعنی امکان ندارد که یک رهبر موفق، فن ارتباط با مردم را بلد نباشد.

لازمه ارتباط خوب با مردم، درک آن‌هاست. باید افکار، احساسات، نیازها و شرایط مردم، همکاران و زیردستان خود را درک کنید؛ سعی کنید که به دیگران کمک کنید؛ اگر می‌بینید کسی به دنبال به دست آوردن آینده‌ای بهتر و رویایی‌ست، درهای امید را به روی او بگشایید و به او کمک کنید.

اگر فقط یک روش مخصوص به خود برای برخورد با مشتری یا اطرافیان و دوستان داشته باشید، می‌توانید با تعدادی از مردم ارتباط برقرار کنید. اما اگر یاد بگیرید که با همه‌ی تیپ‌های شخصیتی به طور مناسب برخورد کنید، قطعا جواب بهتری خواهید گرفت.

 ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۲ دقیقه
شخصیت و تعهد
۱۲ دقیقه
لیاقت و شجاعت
۷ دقیقه
بصیرت و بخشندگی
۸ دقیقه
تمرکز و شور و شوق
۴ دقیقه
ابتکار
۱۵ دقیقه
ارتباط و مسئولیت
۶ دقیقه
امنیت خاطر و برخورد با مشکلات
۳ دقیقه
افکار مثبت
۶ دقیقه
گذری بر زندگی مشاهیر و بزرگان

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق

برای دانلود کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهبر و مدیر لایق

نظرات کتاب صوتی رهبر و مدیر لایق

مرتضی رییسی
۱۳۹۹/۹/۲۴
سلام
با تشکر مفید واقع شد
مشاهد همه نظرات (۱)