دانلود کتاب صوتی روباه مکار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه مکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه مکار

کتاب صوتی روباه مکار اثر ازوپ، داستانی زیبا و آموزنده از روباهی حقه‌باز و کلاغی بازیگوش است که با زبانی ساده و دل‌نشین برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

روباه عصبانی تا ظهر خوابیده بود. از روی تختش بیدار شد و بخاطر گرسنگی شکمش غار و غور می‌کرد. او یواش یواش به سمت یخچال رفت، ولی یخچال خالی بود. یادش آمد که چند عدد انگور روی درخت تَه کوچه وجود دارد. بلافاصله به بیرون حرکت کرد. دسته‌ی بزرگی از انگورهای سبز را دید و بوته‌های انگور از شاخه‌ی درخت آویزان شده بودند.

روباه چند قدم به عقب برداشت، با تمام توانش به سمت درخت دوید و به بالا پرید. می‌خواست همه‌ی انگورها را بگیرد ولی با این کار انگورها را از دست می­‌داد. پیش کلاغی رفت که روی شاخه‌­ای از درخت نشسته بود و تکه‌ی بزرگی از پنیر در دهانش بود...

ازوپ یا ایزوپ (Aesop) نویسنده‌ای یونانی بود که قصه و افسانه می‌نگاشت. او اهل تریس بود و در اوایل قرن 6 پیش از میلاد به بردگی درآمد. از آن پس در جزیره ساموس زیست و بنا به گفته بعضی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

ازوپ در قرن 5 پیش از میلاد، به خاطر توهین به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌ها و حکایات او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. شاعر توانای ایرانی ناصرخسرو قبادیانی، چندی از افسانه‌های او را به نظم آورده است. همچنین مولانا جلال‌الدین رومی نیز برخی از داستان‌های پندآموز «ازوپ» را در مثنوی به صورت شعر درآورده است.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
روباه مکار

راهنمای دانلود کتاب صوتی روباه مکار

برای دانلود کتاب صوتی روباه مکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روباه مکار
Masoud Khosravi
۱۳۹۸/۶/۲۰
بچه من لذت برد
من رو یاده بچگی انداخت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)