دانلود کتاب صوتی سفر ملوا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر ملوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفر ملوا

کتاب صوتی سفر ملوا نوشته‌ی مایکل فرمن، درباره‌ی شتر کوچکی به اسم ملوا است که همراه با پدر و مادرش در یک صحرای بزرگ زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی سفر ملوا (Melva’s journey) چیست؟

سفر ملوا داستان بچه شتری است که همراه با خانواده‌اش در یک صحرای ماسه‌ای زندگی می‌کند. ملوا بسیار کوچک است و وزن کمی نیز دارد، همین موضوع موجب می‌شود به سختی راه برود و همیشه از دوستان و خانواده‌اش عقب بماند. در یکی از روزها در حالی که از خانواده‌اش عقب مانده بود طوفان شد و باد شدیدی وزید و از خانواده‌اش جدا شد...

کتاب صوتی سفر ملوا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. والدینی که آموزش برایشان بسیار مهم است می‌توانند این کتاب را برای کودکان‌شان تهیه کنند. سفر ملوا داستان جذابی دارد و از مشخصات حیوانات و شرایط زندگی آن‌ها اطلاعاتی مفیدی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی سفر ملوا می‌شنویم:

مدتی نگذشت تا اینکه متوجه شد پرنده دیگه تنها نیست و چندتا شاهین دیگه هم کنارش در حال پرواز کردن هستن. توده‌ی شن هم مسیرش تغییر کرد و حالا به طرف مِلوا حرکت می‌کرد. وقتی که به اندازه‌ی کافی بهش نزدیک شد، مِلوا پدر و مادرش رو دید که سریع به طرفش میدویدن.

اما پسرک کاروان از همشون جلوتر بود تا دوستی که گم کرده بود رو بغل کنه. بالاخره بعد از مدت‌ها، مِلوا پدر، مادر و دوستش رو پیدا کرد و اونا با هم به طرف شهر حرکت کردند. پسرک هم که اصلا دلش نمی‌خواست دوستش رو دوباره گم کنه، کنار مِلوا راه می‌رفت.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
سفر ملوا

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفر ملوا

برای دانلود کتاب صوتی سفر ملوا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفر ملوا