دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

کیم وو چونگ در کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست، تجربیات شخصی و کاری خود را خطاب به جوانان کره‌ای روایت می‌کند، او که مدیر و مؤسس سابق کمپانی دوو است در مدت زمان کمی توانسته با دستاورهایش جهان را حیرت‌زده‌ی خود کند.

درباره‌ی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست:

کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست (Every Street is Paved with Gold: The Road to Real Success)، یکی از پرفروش‌ترین، درخشان‌ترین و تاثیرگذارترین کتاب‌های کره‌‌ای است. این کتاب بعد از انتشارش طرفداران بسیاری پیدا کرد و در سراسر دنیا به زبان‌های مختلف ترجمه شد. علت اصلی محبوب بودن این کتاب آن است که به روایت سرنوشتی واقعی می‌پردازد و حاوی پندهای باارزشی برای تمام اقشار به ویژه جوانان است. این کتاب صوتی به شما نشان می‌دهد که برای رسیدن به اهداف خود باید سخت بکوشید و کارها را با درایت خود پیش ببرید.

کیم وو چونگ (Kim Woo Choong) نابغه‌ای مطرح و کارآفرین است که با کوشش فراوانش توانسته جهان را مبهوت خود کند. بسیاری از مدیران درخشان از سراسر دنیا، نبوغ و هوش بالای او در کار و تجارت را ستایش کرده‌اند. او در خانواده‌ای فقیر پرورش یافت. اما با تدبیر، هوش بالا و کوشش، گروه صنعتی دوو را با بیش از 25 میلیارد دلار فروش سالیانه بنیان نهاد. زندگی او پر از شیوه‌ها و راهکارهای خلاقانه و راهبردی است که اگر آن‌ها را در زندگی خود عملی کنید، می‌‌توانید به موفقیت‌های بسیاری در کار و زندگی دست یابید.

این کتاب صوتی راهکارهای جدید و شگفت‌انگیزی برای اخذ تصمیم‌های مهم، کسب وام‌های کلان، پایان دادن به جلسات کاری طولانی، استخدام کارمندان بزرگ و مطرح و... را به شما ارائه می‌کند. همچنین ثابت می‌کند که اگر با تمام توان خود کار کنید و از پول‌ شخصی خود برای بهبود وضعیت جامعه کنونی استفاده نمایید، به این نتیجه خواهید رسید که سنگفرش هر خیابان از طلاست و به جاده‌ی موفقیت حقیقی ورود پیدا می‌کنید.

کیم وو چونگ را بیشتر بشناسیم:

کیم وو چونگ، نویسنده و کارآفرین محبوب و درخشانی است که پس از جنگ، بدون هیچ سرمایه و درآمدی شروع به کار کرده است، اما با تلاش مداوم و هوش بالای خود توانست یکی از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی دنیا با عنوان «دوو» را تأسیس کند. او ابتدا با خرید و احیا کردن شرکت‌های ورشکسته کارش را آغاز کرد. بیشتر کتاب‌ها و سخنرانی‌های او خطاب به جوانان است. جوانانی که شاید متعلق به نقاط مختلف این کرۀ خاکی باشند.

او فردی پرتلاش و با انگیزه است، اما انگیزه‌اش بخاطر حرص و طمع شخصی نیست. او چهل و پنجمین شرکت مطرح و برجسته جهان را دارد و ‌ثروت عظیمی کسب کرده که بخش اعظم آن را به بنیادهایی برای امور پزشکی، پژوهش در علوم پایه و آموزش اختصاص داده است.

جوایز ارزنده‌ی کیم وو چونگ نابغه‌ی کارآفرین عبارت‌اند از:

- تقدیر مجله کره‌ای اکونومیست در سال 1988 به عنوان تاجری موفق و مؤثر.
- تقدیر دفتر یونسکو در سئول در سال 1989 به عنوان فردی که با تلاش معنای دیگری به کار داده است.
- تقدیر توسط دولت پاکستان و سودان به خاطر کمک به پیشرفت اقتصادشان و دریافت نشان‌ افتخار در ایالات‌ متحده و کره
- دریافت جایزه بین‌المللی از کارل گوستاو شانزدهمین پادشاه سوئد، در ژوئن سال 1984 که این جایزه هر سه سال یک‌بار توسط اتاق بازرگانی به کارآفرینانی که ایده خود را به مرحله عمل رسانده‌اند، اعطا می‌شود.‌

جملات برگزیده‌ی کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست:

- فرصت‌ها از دل‌سختی‌ها و ناملایمات زاده می‌شوند.
- ترسِ بیش از حد از خار، به اندازهی غش و ضعف کردن برای گل، احمقانه است.
- رابطههای خوب با آدمهای برجسته ارزشی بیشتر از پول دارند، چون تو نمیتوانی رابطههای خوب را بخری.
- هیچ کس آنقدر بیارزش نیست که نتواند به دیگران کمک کند و هیچ‌کس هم نیست که گاهی نیاز به کمک نداشته باشد.
- پایانی که به خیال خودمان «به قدر کافی خوب» است، تمام عرق و تلاشی را که برای ساختن محصولی ریخته و انجام شده، به سُخره میگیرد.
- وقتی که با بازار جدید و پیچیدهای روبهرو میشوی، راهِ بیخطا برای روشن کردن شرایط این است: بخش دارای بیشترین ثروت، بخش دارای بیشترین زمین و بخش دارای بیشترین جمعیت را مشخص کن. سپس تمام تلاشت را روی این سه بخش متمرکز کن؛ بقیهی بخشها خود به دنبالش میآیند.

در بخشی از کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست می‌شنویم:

اگر از مغزت استفاده کنی، رشد می‌کند. خیلی از آدم‌ها می‌گویند با رفتن به محل ساکتِ آرامش‌بخشی در کوه‌ یا کنار دریا ایده‌های بیشتری به ذهنشان می‌رسد. ولی واقعیت این است که، ایده‌های به‌دردبخور فقط وقتی می‌آیند که سلول‌های مغزی تو در حال کار باشند. جرقه‌ی ایده‌های خلاقانه معمولاً وقتی در ذهنت زده می‌شود که سخت مشغول کار کردن، یا سخت مشغول فکر کردنی.

ایده‌ها حاصل داده‌های ورودی هستند. ذهن تو باید تلاش‌هایت و تجربه‌هایت را به همان شیوه‌ای جذب کند که کامپیوتر داده‌هایی را که به آن می‌دهی جذب می‌کند. ذهنت باید همه‌ چیز را ثبت کند، و تو باید همه‌ چیز را برای مراجعه‌ی آتی در آن جا نگه داری. اطلاعات اولیه در ذهنت بعداً می‌توانند برای حلِ مسائل پیچیده‌تر به‌کار گرفته شوند.

شخصاً وقتی کار می‌کنم، بهتر از همیشه فکر می‌کنم. مهم‌تر آنکه، خلاقیت با کار سخت افزایش می‌یابد. مغز انسان پتانسیلِ عمدتاً دست‌نخورده‌ای دارد. گفته می‌شود یک انسان معمولی فقط حدود ده درصد یا بیشتر از این موهبت استفاده می‌کند. کسانی که فوق‌العاده سخت کار می‌کنند، می‌توانند شهود و بینش‌شان را بسط دهند. من معتقدم اکثر آدم‌ها پتانسیلی بیشتر از آنچه دارند که از آن باخبرند، ‌یا مایلند از آن بهره بگیرند. بنابراین خودم سعی کرده‌ام در رویارویی با چالش‌های جدید نهایت استفاده را از استعدادهایم ببرم.

هرچه روزها سخت‌تر کار کنی، شب‌ها رؤیاهایت واقعی‌تر خواهند بود. وقتی مغز پر است، ‌رؤیاها فوق‌العاده‌اند! تجربه‌ی من می‌گوید که رؤیا، در اصل، آرزویِ محقق ساختن چیزی است. بچه که بودم، پدرم همیشه می‌گفت باید تاجر بشوم. به همین دلیل هم وقتی پانزده سالم بود و زندگی پرمشغله‌ای داشتم، شب‌ها مدام خواب تاجر بودن را می‌دیدم رؤیاهایی که بعدها به حقیقت پیوست. اگر عاشق باشی، خواب می‌بینی ازدواج کرده‌ای. اگر سخت کار کنی، رؤیاهایت گاهی راه‌حل‌های مشکلاتت خواهند بود.

 ۶ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۳۵۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
تقدیم به
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۱۹ دقیقه
پیشگفتار اول
۱۹ دقیقه
پیشگفتار دوم
۲۰ دقیقه
بخش اول - رویاپردازی کردن - قسمت اول
۲۱ دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
بخش دوم- مدیریت کردن - قسمت اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
۱۵ دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
۱۵ دقیقه
بخش دوم - قسمت پنجم
۱۲ دقیقه
بخش سوم - رشد کردن - قسمت اول
۱۸ دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم - قسمت سوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم - قسمت چهارم
۱۱ دقیقه
بخش سوم - قسمت پنجم
۱۶ دقیقه
بخش سوم - قسمت ششم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم - رهبری کردن - قسمت اول
۱۶ دقیقه
بخش چهارم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم - قسمت سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم - قسمت چهارم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم - قسمت پنجم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم - قسمت ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

برای دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سنگفرش هر خیابان از طلاست
سعید نیک روش
۱۳۹۹/۵/۲۸
کتاب خوبیه آدم رو به سخت کوشی وادار می‌کنه. کاش ده سال پیش این کتاب می‌خواندم.
Mehdi Molaei
۱۳۹۹/۴/۳۰
کتاب بسیار خوب و کاربردی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)