دانلود کتاب صوتی سوسک غول آسا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سوسک غول آسا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سوسک غول آسا

کتاب صوتی سوسک غول آسا نوشته‌ی لیندا هیوارد، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی دختری جیغ‌جیغو به نام جنا است که خواهرها و برادرهایش او را اذیت می‌کنند و سر به سرش می‌گذارند.

موضوع کتاب صوتی سوسک غول آسا (Monster Bug) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی دختری زودرنج و حساس به نام جنا است که خواهر و برادرهای بزرگترش او را همیشه اذیت می‌کنند. در یکی از روزها که جنا و کایل در ساحل بازی می‌کردند، سایه‌ی یک چتر توجه آن‌ها را جلب کرد. ناگهان فکری هیجان‌انگیز به سرشان زد. تمام چیزی که برای عملی کردن نقشه‌ی درون ذهن‌شان نیاز داشتند، یک چراغ‌قوه، یک لباس خرچنگ و کمی خلاقیت بود.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت جنا و کایل چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی سوسک غول آسا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی سوسک غول آسا می‌شنویم:

مامانم چپ چپ به بچه‌های بزرگتر نگاه کرد و ازشون پرسید که اون‌ها هم سوسک رو دیدن؟ جیک و کیم در حالی که تلاش می‌کردن جدی باشن، سرشون رو به نشونه‌ی منفی تکون دادن. اما من می‌تونستم ببینم که داشتن سعی می‌کردن جلوی خندشون رو بگیرن. همونجا بود که فهمیدم ما رو گول زده بودن. اما چطوری؟

بعداً من و بابا دوباره به زیرزمین رفتیم تا بقیه‌ی وسایل ساحلی رو به طبقه بالا ببریم. من در حین گشتن داشتم کمی کاراگاه بازی هم در می‌آوردم. زیر میز پینگ‌پنگ رو نگاه کردم. هیچ سوسک یا حشره‌ی غول آسایی اونجا نبود. حتی سوسک معمولی‌ای هم توی دید نبود. یهو یک سوسک پلاستیکی دیدم که بینِ یک سری وسایل دیگه، روی میز بود. با دیدنش یادِ سوسک غول‌آسا افتادم اما اون خیلی بزرگتر از این حرفا بود. این یکی فقط یک سوسکِ پلاستیکیِ کوچولو بود.

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
سوسک غول آسا

راهنمای دانلود کتاب صوتی سوسک غول آسا

برای دانلود کتاب صوتی سوسک غول آسا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سوسک غول آسا