دانلود کتاب صوتی شانس دوباره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شانس دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شانس دوباره

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی شانس دوباره، درباره‌ی دستیابی به موفقیت چشم‌گیر مالی در شرایطی که این موفقیت سخت و نشدنی به نظر می‌رسد، سخن می‌گوید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی می‌گوید: بسیاری از مردم امروزه براساس ایده‌های مالی که تاریخ انقضایشان گذشته است، دست به عمل می‌زنند و از قوانین قدیمی استفاده می‌کنند؛ قوانینی مثل سخت کار کردن، پول پس‌انداز کردن، قبض پرداخت کردن و کم خرج کردن که امروزه جواب نمی‌دهد و بدین طریق افراد روز به روز فقیرتر می‌شوند.

چیزی که افراد ثروتمند را ثروتمندتر می‌کند تمرکز روی دارایی‌ها است. ثروتمندان در راستای دستیابی به دارایی کار انجام می‌دهند و بویسله دارایی جریان نقدی پول ایجاد می‌کنند. جریان‌های مالی بهترین راه برای کسب درآمد است.

ثروتمندان نیازی به حقوق ماهیانه ندارند. چون بیشترین مالیات به حقوق ماهیانه تعلق می‌گیرد. شما هم باید مانند ثروتمندان فکر کنید و به فکر دستیابی به دارایی‌های مختلف باشید، نه به دنبال شغل‌های پردرآمد که به آن‌ها مالیات زیادی تعلق می‌گیرد. باید هوشمندانه‌تر عمل کنید و نیاز به دانش‌های اقتصادی بیشتری دارید تا آینده مالی بهتری برای خود و خانوادتان بسازید.

این کتاب شانس دوباره (Second chance) است برای سوالات، زندگی و شما که به سه بخش گذشته، حال و آینده تقسیم‌بندی شده است:

- گذشته قرار است بحران‌های مالی را ارزیابی کند.
- حال دنیای امروز را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.
- آینده فرصت‌های دوباره را برای شما جستجو می‌کند، سپس به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید از این فرصت‌های تازه به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به اهداف شخصی خود دست یابید.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

 ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم
۹ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شانس دوباره

برای دانلود کتاب صوتی شانس دوباره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شانس دوباره
آزاده بیرانوند
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حتما گوش کنید
سارا بینام
۱۳۹۷/۵/۸
کتایهای رابرت کیوساکی خیلی راه گشاست اگر میخواهید پولدار شوید
ریحانه محمدی
۱۳۹۷/۶/۱۰
سلام برخلاف بقیه کتاب‌های صوتی این کتاب گویا نیست و حتما باید نسخه الکترونیک تهیه شود چون خیلی نمودار دارد که برای کتاب صوتی گنگ و نامفهوم هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)