دانلود کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه

کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه شاگرد جدید مدرسه:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه:

در کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه (The new kid at school)، خواننده‌ دوره گردی به ویگلاف شخصیت اصلی داستان می‌گوید که او برای این پا به این دنیا گذاشته که قهرمانی درخشان و مشهور شود. او به مدرسه نابودکنندگان اژدها می‌رود و در نخستین روز مدرسه رویدادهایی برایش رقم می‌خورد که هرگز آن‌ها را فراموش نخواهد کرد.

شنیدن کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه می‌شنویم:

ویگلاف، اریک و آنگوس به سرعت از دالون‌های قلعه گذشتند تا به پلکان سنگی مارپیچی رسیدند، چهارتا پله یکی بالا رفتند و وقتی به نوک برج رسیدند دیگه از نفس افتاده بودند. تعدادی از شاگردها دم پنجره جمع شده بودند و طناب کلفتی را می‌کشیدند. اریک و آنگوس به آن‌ها ملحق شدند. ویگلاف هم شروع کرد به کشیدن طناب، نفس‌نفس‌زنان پرسید: چه چیزی به طناب بسته شده، خیلی سنگینه...

 ۲ ساعت و ۴ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول
۱۲ دقیقه
فصل دوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۳ دقیقه
فصل پنجم
۱۱ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم
۶ دقیقه
فصل نهم
۲۳ دقیقه
سالنامه

راهنمای دانلود کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه

برای دانلود کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شاگرد جدید مدرسه

نظرات کتاب صوتی شاگرد جدید مدرسه

ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۱۷
من هر شب به این داستان گوش میدم پس باید به جای خوب بگیم عاللیییییییییییییییییییییییییییییییییی بود و عاشق داستانش هستم
marziyeh kordestani
۱۳۹۹/۵/۲۹
داستان‌های تخیلی بامزه‌ای هست که دخترم میگه گاهی از خنده غش میکنم...!
باران نوری
۱۴۰۰/۲/۲۱
خیلی خوب بود👍
من تاحالا ۴بار گوش دادمش😯🤩
حتما بقیه‌ی قسمتاشو گوش بدین👌
مشاهد همه نظرات (۶)