دانلود کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها

کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها نوشته‌ی سیندی نیش واندر، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی شوالیه‌‌ی شجاعی است که در زمان شاه آرتور زندگی می‌کند و بر اثر اتفاقی به یک اژدها تبدیل می‌شود.

موضوع کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها (Sir Cumference and the Dragon of Pi) چیست؟

در زمان‌های بسیار دور در سرزمین کملوت، مردم در کمال شادی و آرامش زندگی می‌کردند. شاه آرتور پادشاه سرزمین آن‌ها بود و به خوبی آن را اداره می‌کرد و مردم بسیار خوشحال بودند. سر کامفرنس بر اثر یک اتفاق بد تبدیل به اژدها می‌شود و حالا آقای شعاع باید هر طور شده او را با حل معماها نجات بدهد. تمام این معماها با ریاضی حل می‌شوند. اگر دوست دارید بدانید که عاقبت کامفرنس چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده و معمایی هستند، مناسب خواهد بود. داستان این کتاب صوتی برای کودکان و نوجوانانی که سال‌های مدرسه‌شان را سپری می‌کنند، جذاب و شنیدنی است.

در قسمتی از کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها می‌شنویم:

پسرک به چرخی که سیم ساخته بود فکر می‌کرد. اون نوار های کیک رو شبیه پره‌های چرخ در آورد. اونجا 3 تا خمیر باقی مونده بود. شعاع اون‌ها رو به دور لبه‌ی ماهیتابه‌ی کیک پیچید.

شعاع: "یک، دو، سه تا نوار، تقریبا کلِ لبه‌ی ماهیتابه رو پوشوندن. دخترعمو، میشه یکم دیگه خمیر بهم بدی؟ "

خانم انگشتی یه نوارِ خمیر دیگه به پسرک داد. شعاع اون رو از وسط تا کرد، اما نصف خمیر، چیزی نبود که اون می‌خواست. خمیر رو چهار بار تا زد، اما بازم بزرگ بود. هشت بار تا زد، و این بار تقریبا همون اندازه‌ای بود که می‌خواست.

شعاع: "تقریبا، اما این دقیق نیست. دختر عمو من باید برم ، خداحافظ."

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
شوالیه کامفرنس و اژدها

راهنمای دانلود کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها

برای دانلود کتاب صوتی شوالیه کامفرنس و اژدها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شوالیه کامفرنس و اژدها