دانلود کتاب صوتی شیلای شجاع


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیلای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شیلای شجاع

کتاب صوتی شیلای شجاع نوشته کوین هنکس، هفتمین جلد از مجموعه محله‌ی موش‌هاست که برای کودکان با گروه سنی «الف» و «ب» تهیه شده و با صدای زیبا و دل‌نشین لیلی رشیدی و مریم نوری درخشان روایت می‌شود.

کتاب صوتی شیلای شجاع (Sheila Rae, the brave) درباره‌ی دختری به نام شیلا است که از هیچ‌چیز نمی‌ترسد. او به همه می‌گوید که دختری شجاع و نترس است. از رعد و برق نمی‌ترسد، از تاریکی نمی‌ترسد، سگ‌ها را فراری می‌دهد و گربه‌ها را می‌ترساند. تا اینکه یک روز تصمیم می‌گیرد از راه جدیدی به خانه برگردد. اما خواهرش می‌ترسد، شیلا به او می‌گوید که او یک دختر ترسو است و خودش به راه می‌افتد، اما وسط‌های راه می‌فهمد که گم شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی شیلای شجاع می‌شنویم:

«شیلا صداهای وحشتناکی شنید. صداهایی وحشتناک‌تر از صدای رعدوبرق. فکرهای ترسناکی به ذهنش آمد. فکرهایی بدتر از تمام فکرهایی که قبلا کرده بود. شیلا سعی کرد به خودش دلداری بدهد: "من شجاعم. من نترسم." صداها وحشتناک‌تر شدند. فکرهایش ترسناک‌تر شدند. شیلا روی تخته سنگی نشست و زد زیر گریه.»

 ۷ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
شیلای شجاع

راهنمای دانلود کتاب صوتی شیلای شجاع

برای دانلود کتاب صوتی شیلای شجاع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شیلای شجاع
زاها م
۱۳۹۹/۶/۱۴
عالی بود هم متن کتاب هم روایت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)