دانلود کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز

کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز اثر جی الیوت با به تصویر کشیدن نمونه‌های واقعی از چالش‌ها، پیروزی‌ها و موانعی که جابز در طول زندگی حرفه‌‌ای تحسین برانگیزش با آن‌ها روبرو بود، به مخاطبان و مدیران و صاحبان کسب و کارهای دنیای مدرن می‌آموزد که چگونه از اصول جابز برای بالا رفتن از پلکان ترقی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود بهره ببرند.

کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز (The Steve Jobs way: iLeadership for a new gereration) روایتی شنیدنی از زندگی و منش استیو جابز (Steve Jobs) است، شخصی که بدون شک پدیده‌ای بود که بسیاری وی و تفکر مدیریتی او را به عنوان چراغ راه پیش روی خود می‌‌‌انگارند و سعی می‌کنند با الهام گرفتن از او مسیر کاری و زندگی خود را مشخص کنند. اما جابز خود شیوه فکری و مدیریتی‌اش را چگونه به دست آورده است؟

جی الیوت (Jay Elliot) معتقد است، جابز که رهبر برجسته‌ترین شرکت در تاریخ دنیای تجارت بود، هر روز دست به کارهای غیرممکن می‌زد و در این کتاب سعیش بر آن است که به این پرسش که چه چیز منجر به ظهور و بروز شیوه‌ی منحصر بفرد استیو در مدیریت سازمانش شده بود پاسخ بگوید، شیوه‌ای که دستاوردش آسایش، صرفه جویی در وقت و لذت عمیق برای بسیاری از مردم جهان است. البته آنچه در این کتاب بررسی می‌شود تنها به تغییر الگوی استیو جابز منحصر نمی‌شود، بلکه چگونگی همراه کردن سازمان با تغییرات ایجاد شده در رابطه با محصول و خدمات، افراد سازمانی، ابزار و تکنولوژی‌های نوآوری و نحوه‌ی پیوند آن‌ها با یکدیگر و شفاف‌سازی آن برای مشتریان سازمان مورد بحث قرار می‌گیرد.

جایز در این کتاب چگونگی تاسیس اپل با همکاری استیو وازنیاک و تولید اولین رایانه شخصی‌شان با عنوان اپل 1 و 2 را شرح می‌دهد و در ادامه درباره چرایی جدایی‌اش از اپل در سال 1985 سخن می‌گوید. از چرایی تاسیس شرکت نکست کامپیوتر و ایجاد اولین مرورگر وب در جهان و در ادامه بازگشت دوباره جایز به اپل تا ماجرای ایجاد آی‌پد و فروشگاه آی تیونز و نیز خرید شرکت معروف پیکسار که انقلابی در تولید انیمیشن‌های کامپیوتری ایجاد کرد. اما این همه ماجرا نیست!

چرا استیو جابز دیوانه‌ها، سرکش‌ها، دردسرسازان و کسانی که دنیا را جور دیگری می‌بینند و ممکن است بعضی‌ آن‌ها را دیوانه بپندارند، نابغه‌ می‌پنداشت؟ چرا باور داشت دنیا را همان‌هایی تغییر می‌دهند که آن قدر دیوانه‌اند که فکر می‌کنند از پس این کار بر می‌آیند؟ این‌ها بخشی از موضوعاتی است که این اثر به همراه هزاران نکته ظریف دیگر از تفکر و شیوه مدیریت و زندگی جابز بازگو کرده است.

داستان زندگی و موفقیت‌های جایز داستان زندگی انسانی است که پیش از هر چیز سعی داشت تا در زندگی انسانی متفاوت باشد و با همین تفاوت، تمامی دنیا را به سوی خود جلب کرد و به‌واقع همین نقاط تفاوت است که برای هر فردی خوانش رموز زندگی او را جالب توجه می‌کند.

از این کتاب صوتی می‌‌توان به عنوان گنجی یاد کرد که چندی پیش در قالب زندگی‌نامه و معرفی مرام و اندیشه و تفکر استیو جایز، خالق شرکت رویایی اپل در آمریکا منتشر شده است.

استیون پاول جابز کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. شرکت اپل با رهبری او به پیشگام اختراع و تولید مجموعه‌ای از فناوری‌های انقلابی تبدیل شد که پرچم‌دار آن‌ها، آیفون است.

 ۹ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۵۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
مقدمه
۳۵ دقیقه
عشق به محصول
۳۸ دقیقه
موفقیت یعنی توجه به جزییات
۳۹ دقیقه
یارگیری
۴۳ دقیقه
بهره‌برداری از استعداد
۲۷ دقیقه
پاداش دزدان دریایی
۵۱ دقیقه
سازمان مبتنی بر محصول
۵۲ دقیقه
حفظ شتاب
۳۰ دقیقه
بازگشت
۴۱ دقیقه
تولید کالا
۳۹ دقیقه
تبلیغ نوآوری
۱۷ دقیقه
هموار کردن راه
۲۶ دقیقه
تسلط بر بازار
۳۷ دقیقه
رسیدن به تعریف زیبایی
۱۹ دقیقه
گام نهادن در مسیر استیو
۶ دقیقه
نامه به استیو
۱۷ دقیقه
خروج پادشاه از صحنه
۴ دقیقه
فرمان استیو
۶ دقیقه
چگونه اپل جهان را متحول کرد
۱۳ دقیقه
آخرین سخنرانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز

برای دانلود کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز

نظرات کتاب صوتی شیوه‌های رهبری برای نسل جدید: استیو جابز

مهدی صیدی زاد
۱۳۹۹/۱/۴
نویسنده از همکاران استیو هستش و شاید درک روشنی از مسیر استیو نداشته با این حال: عاشق کار و محصول یا خدمتان باشیم، موفقیت یعنی توجه به جزئیات، وقتی دم از موفقیت میزنید حاضر روزی ١٦ ساعت کار کنید؟، محیط کار فضا را برای اوج گرفتن افراد اماده میکند، نخبه‌ها و استعدادها را جذب کنید، بهترین شیوه انگیزشی مدیریست که درگیر کار شود، کارآفرینان مدام شکست میخورند و می‌ایستند، مرد را از واکنشش نسبت به شکست باید شناخت، دنبال بهبود بودن کافی نیست باید متفاوت خلق کرد، پس از موفقیت در ان نقطه گیر نکنید و پیش بروید، یک اصل مهم در هر تجارتی شناخته شدن است و استیو برای اینکار سراغ بزرگترین مبلغ‌ها رفت، به بازاری وارد شوید که بتوانید تغییر عمده ایجاد کنید، Stay hungry, stay foolish "گرسنه بمان، احمق بمان"
مهدی صوفی
۱۳۹۸/۱/۱۳
دوستان عزیزم سلام، من کامل این کتاب رو گوش دادم. ۲۰ تراک هست و باور بفرمابید بیش از بیست بار گوشش دادم. حتی از نویسنده کتاب آقای جی الیوت هم شخصاً بصورت ایمیل ازشون تشکر کردم و البته پاسخ هم گرفتم. باید به نوآوری و تغییر علاقمند باشی تا عاشق این کتاب باشی. واقعااااااااا ارزشمنده. پیشنهادم اینه اول تراک آخر رو گوش کنید فکر کنم تراک آخر همون تراک ۱۹ باشه
سید محمد جواد موسوی
۱۳۹۸/۹/۹
نویسنده بسیار دقیق بوده و به تاریخ اپل و زندگی کاری و روحیه استیو جابز کاملا آشنا بوده و خیلی دقیق و درست وصف کرده، از طرفی قلم نویسنده علیرغم اینکه گاهی خواسته باشه خودشم مطرح کنه خوب بود و صدای راوی بسیار عالی و حرفه ایه...، در کل از ناشر و کتابراه ممنونم، توصیه میکنم گوش بدید.
مشاهد همه نظرات (۳۸)