دانلود کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

  • از: سمیه سیدیان
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره اثر سمیه سیدیان درباره‌ی عروسک‌هایی است که در یک خیاطی کوچک زندگی می‌کردند و کار دوخت آن‌ها هنوز تمام نشده بود. این کتاب برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پائین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

 ۶ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
عروسک‌های نیمه کاره

راهنمای دانلود کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

برای دانلود کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عروسک‌های نیمه کاره