دانلود کتاب صوتی عمود 1400


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمود 1400 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عمود 1400

علی‌اکبر والایی در کتاب صوتی عمود 1400، سفر خود به کربلا و شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی را با بیانی شیرین و گیرا روایت می‌کند. این کتاب داستان ثانیه به ثانیه حضور است، حضوری در مسیر راه حسین (علیه‌السلام) و هم‌نوایی و هم‌صدایی با دیگر عاشقانش، شمردن قدم‌ها و ستون‌هایی که هر لحظه تو را به اربابت نزدیک‌تر خواهد کرد.

کتاب عمود 1400 ترس‌ها و امیدهای مسافری را شرح می‌دهد که برای به دست آوردن توفیق زیارت، در انتظار رویدادی غریب است. والایی در این کتاب یا در این سفرنامه توصیفات تاثیرگذاری از صحنه کربلا آورده است که هر شنونده‌ای را مجذوب خود می‌سازد.

سفرنامه‌ گونه‌ای ادبی است که در آن فردی که به کشورهای دیگر سفر کرده، دیده‌ها، شنیده‌ها، تجربه‌ها، رویدادها و احساساتش را درباره آن کشورها، برای آگاه کردن دیگران در قالب کتابی می‌نویسد. سفرنامه زیارت، اما حال و هوایی دیگر دارد. به‌ ویژه اگر سفرنامه اربعین امام حسین باشد.

علی اکبر والایی درباره‌ی عنوان این کتاب می‌گوید: من در مورد نام این اثر بسیار فکر کرده‌ام و یکی از دلایل انتخاب این اسم این بود که تیرک چراغ‌هایی که از نجف تا کربلا وجود دارد 1400 تیرک است به عبارت دیگر، تیرکی که به حرم امام حسین ختم می‌شود، تیرک 1400 نام دارد. دوم اینکه از حادثه عاشورا حدود 1400 سال می‌گذرد و آخر اینکه 1400 به نوعی چشم‌انداز آینده کشور ماست که قرار است خیلی از رویدادهای خوب تا آن سال برای کشور تازه شود.

در قسمتی از کتاب صوتی عمود 1400 می‌شنویم:

تا نیمه‌های شب، فرصت دارم به بین‌الحرمین بروم. اما در آغاز شب و در دل تاریکی، گذر در بافت سنتی محله‌های شهر کربلا، برایم تازگی‌هایی دارد که حس نوستالوژیک دیر آشنایی را در ذهنم زنده می‌کند. پس از صرف غذای نذری، تا ساعتی در کوچه پس کوچه‌های محله قدم می‌زنم و به اهالی‌اش می‌نگرم که فکر و خیال را می‌برد به هزاره تاریخ، به دورتر و دورتر؛ به مردمان عصر صدر اسلام. این خانه‌های کاهگلی با درهای چوبین و کوبه‌های فلزی‌اش برای دق الباب، کورسوی نور درون خانه‌هایش، با حزنی که هوای محله را آغشته است؛ انگار علی را کم دارد.

 ۴ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۲۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲۸ دقیقه
طریق کربلا
۲۲ دقیقه
طریق جواز سفر
۳۰ دقیقه
طریق عمود ذوالفقار
۴ دقیقه
مشیات طریق جان - بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۱ دقیقه
بخش ششم
۷ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۳۳ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم
۸۳ دقیقه
طریق قبله‌تون عباس، طریق قبله‌تون حسین
۱۹ دقیقه
طریق رجعت

راهنمای دانلود کتاب صوتی عمود 1400

برای دانلود کتاب صوتی عمود 1400 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عمود 1400

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
فاطمه کاراندیش
۱۳۹۸/۷/۲۴
این کتاب تا حدی حس وحال سفر زیارتی اربعین را بیان میکند وبرای دل کسی که ارزوی این زیارت را دارد وتوفیق ندارد تسکینی است مداحی‌های لابه لای فایلهای صوتی زیباست
فرزانه قطعی
۱۳۹۹/۹/۲۶
واقعا ادم رو میبره تو حال و هوای اربعین. من حقیقتا لذت بردم از این کتاب
کاربر ن
۱۳۹۹/۱/۱۱
خیلی جذاب بود و مداحی‌ها هم جذابیت رو دوچندان کرده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)