دانلود کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ

کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ اثر کیت مک مولان، از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن‌ها توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان غول کوچک، مشکل بزرگ (‌Little giant big trouble)، درمی‌یابیم که مشکل بزرگی در جنگل نزدیک مدرسه نابودکنندگان اژدها به وجود آمده است، وروجک، اژدهای عزیز ویگلاف را دزدیده، حالا، بچه‌ها به جای این که نابودکننده‌ی اژدها باشند، باید در نقش نجات‌دهنده‌ی اژدها وارد عمل شوند و در این عملیات سخت قدم بگذارند.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

 ۲ ساعت و ۳ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
فصل اول
۸ دقیقه
فصل دوم
۹ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۱۲ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم
۱۰ دقیقه
فصل نهم
۸ دقیقه
فصل دهم
۸ دقیقه
فصل یازدهم
۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۱۴ دقیقه
فصل سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ

برای دانلود کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غول کوچک، مشکل بزرگ

نظرات کتاب صوتی غول کوچک، مشکل بزرگ

عسل ندافیان
۱۳۹۹/۳/۲۰
کتاب بسیار جالب و عالی‌ای بود. من به همه پیشنهاد میدم که حتما این کتاب روگوش بدند.
این کتاب پر از ماجراهای جالب است که من آنهارا دوست داشتم.
در این داستان کسانی هستند که برای نجات دادن یک اژدها خودشان را به آب و آتیش میزنند، اتفاقاتی که برای آن‌ها می‌افتد داستان رو میسازد. من که خیلی خوشم اومد. به شما هاهم پیشنهاد می‌کنم گوش دهید. ❤❤❤
Nazanin Sahami
۱۳۹۸/۵/۷
این سری کتابها هم نویسنده‌ای بس آشنا به حوضه ادبیات کودکان دارد که تمام عناصر لازم برای یک کتاب استاندار از نظر محتوا و جذابیت را در خود دارند و به راستی خانم مهری با ترجمه‌ای بی‌نظیر و خانم حبیبی با روایتی زیبا آن را تبدیل به تجربه‌ای بسیار دل انگیز می‌کنند
ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۱۶
عالییییییییییییییییییی من عاشق قصه هاشم لطفا بیشتر بزارین و عاشق کتاب اراذل و اوباش بخونید عالیه
مشاهد همه نظرات (۴)