دانلود کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر

عکس جلد کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر

کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر نوشته‌ی مایکل او تانل، به زندگی مشترک این عشاق افسانه‌ای می‌پردازد و نشان می‌دهد که دیو اصلا تغییر نکرده و همچنان بدجنس و خودخواه است، تا این‌که جادوگر تصمیم می‌گیرد او را دوباره تنبیه کند.

موضوع کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر (Beauty and the Beastly children) چیست؟

حتماً شما هم با داستان دیو و دلبر آشنایی دارید، همان افسانه‌ی عاشقانه‌ای که باعث می‌شود دیو دوباره تبدیل به یک شاهزاده‌ی جذاب بشود و با عشق حقیقی خود ازدواج کند. احتمالاً شما هم تصور می‌کنید داستان آن‌ها با ازدواج تمام شده و برای همیشه خوش و خرم با یکدیگر زندگی کرده‌اند اما سخت در اشتباهید!

برخلاف تصور شما و خیلی‌های دیگر دیو که آگوست نام دارد، پس از ازدواج فقط از نظر ظاهری تبدیل به انسان می‌شود اما از نظر شخصیتی همان دیو خودخواه و مغرور باقی می‌ماند. او به همسر خود بی‌توجه است و به بهانه‌های مختلف او را ترک می‌کند و برای تفریح نزد دوستانش می‌رود.

دلبر می‌خواهد اولین فرزندشان را به دنیا بیاورد اما باز هم خبری از آگوست نیست چون او مشغول خوش‌گذرانی با شاهان دیگر است. آگوست به جای این‌که کنار همسرش باشد فقط یک پیام برای دلبر می‌فرستد و خبر می‌دهد که نمی‌تواند آن‌جا باشد و امیدوار است مشکلی پیش نیاید.

آن روز دیو و دلبر صاحب سه فرزند می‌شوند اما جادوگر بدجنس این بار به جای این‌که آگوست را تنبیه کند به سراغ فرزندانش می‌رود و... .

کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر مناسب چه کسانی است؟

مایکل او تانل (Micheal O.Tunnel) با دست گذاشتن روی زندگی دیو و دلبر داستانی جذاب و آموزنده برای کودکان 5 تا 9 سال روایت می‌کند و آن‌ها با معایب خودخواهی آشنا می‌سازد.

در بخشی از کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر می‌شنویم:

طولی نکشید که بچه‌ها بزرگ و بزرگ‌تر شدن. اون‌ها خیلی خیلی بازیگوش بودن، همیشه همه رو اذیت می‌کردن و مردم شهر از دستشون خسته شده بودن.

حتی کشاورزها با ترس و لرز کار می‌کردن که مبادا سر و کله‌ی پسرها پیدا بشه و تمام گیاه‌های مزرعشون رو خراب کنن. همه‌جا به هم ریخته بود و هیچ‌کس از دستشون آسایش نداشت. تا اینکه یک روز، آگوست که دیگه واقعا از همه‌چیز خسته شده بود، به بیرون از قلعه رفت و چند بار با صدای خیلی بلند اِگاد، همون جادوگر بدجنس رو صدا کرد اما هیچ جوابی نشنید.

اون بچه‌هاش که از در و دیوار بالا می‌رفتن و همچنین همسرش که همش سعی می‌کرد مراقب بچه‌ها باشه و دیگه خیلی خسته شده بود رو می‌دید اما کاری از دستش برنمی‌اومد.

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
داستان فرزندان دیو و دلبر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر
نویسنده
مترجمغزل قنبرزاده
گویندهعارف امیری، امیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب صوتی فرزندان دیو و دلبر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.