دانلود کتاب صوتی ماجرای یک سوسک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای یک سوسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای یک سوسک

کتاب صوتی ماجرای یک سوسک اثر کمرون گیل، درباره‌ی سوسکی به نام آناستازیا است که دوست دارد مانند بقیه‌ی اجداد سیصد هزار ساله‌اش در یک مکان زیبا، گرم و امن زندگی کند. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

او ترک‌هاى پایه‌هاى دیوار اتاق نشیمن، شکاف‌هاى کابینت‌هاى آشپزخونه یا لوله‌هاى حموم را برای زندگی کردن ترجیح می‌دهد. اما مسئله این است که او همیشه یک سوسک عادی نبوده، او یک روزى پرنسس بوده، پرنسس آناستازیا...

چیزى که اتفاق افتاد این بود: در یک شب زمستانى، از مخفی­گاهش بیرون آمد و داشت در سطل زباله دنبال غذا می‌گشت و شکایت می‌کرد. از شانس بد او، صاحب عتیقه­ فروشی صداى ناله­ و زارى‌اش را شنید و آمد که به او کمک کند.

با گفتن چند جمله­‌ی مخصوص قبل از اینکه یک سگ بتواند واق واق کند یا یک گاو بتواند ماما کند، به یک پرنسس تبدیل شد، از آن پرنسس‌هایى که در قصر زندگى می‌کنند و روى تخت خواب می‌خوابند.

شما فکر می‌کنىد که پرنسس بودن بهترین و قشنگ‌ترین شغل در دنیاست؟ خب کاملاً اشتباه می‌کنید، اصلاً اینجورى نیست، حداقل براى او!

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
ماجرای یک سوسک

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای یک سوسک

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای یک سوسک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای یک سوسک
عسل حسینی
۱۳۹۸/۷/۵
ممکنه یکم حال بهم زن بود آخرش ولی آموزنده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)