دانلود کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای نوشته‌ی لاری دان، درباره‌ی دختری به نام ماشا است که برای چیدن توت‌ به جنگل می‌رود و در راه گم می‌شود، سپس خرس قهوه‌ای پیشش می‌آید و برای رفتن به خانه به او کمک می‌کند.

موضوع کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای (Masha and the Bear) چیست؟

داستان این کتاب صوتی از افسانه‌ای روسی برگرفته شده و درباره‌ی دوستی دختری به نام ماشا و خرس قهوه‌ای تنومند و قوی است.

ماشا همراه با خانواده‌ی خود در روسیه و در نزدیکی جنگلی بزرگ و سرسبز زندگی می‌کند. او هر روز برای چیدن توت‌های خوشمزه و شیرین به جنگل می‌رود و همراه با سبدی پر از توت به خانه برمی‌گردد، پدر و مادرش همیشه به ماشا گوشزد می‌کردند که زیاد از خانه دور نشود. اما ماشا بسیار کنجکاو و نترس بود. در یکی از روزها که در حال برگشتن به سمت خانه بود، راه را گم کرد و هر چقدر تلاش کرد نتوانست دیوارها و سقف خانه را ببیند و ... .

کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای می‌شنویم:

از اونجایی هوا در حال تاریک شدن بود و دخترک نمی‌خواست تنها توی جنگل باشه، واردِ غار خرسِ قهوه‌ای شد. توت‌های وحشی که همراهش داشت رو به خرس تعارف کرد. اونا سرگرم حرف زدن با هم شدند و دخترک شروع به تعریف از خونه‌ی دوست داشتنیش کرد.

ماشا: سقف خونه‌مون قرمزه و دیوارش سفیده. توی خونه یک شومینه داریم که دودِ هیزم‌هاش بوی خیلی خوبی میده. من و مامان هم همیشه با میوه‌های مختلف کیک درست می‌کنیم.

دخترک و خرس اونقدر با هم حرف زدن تا اینکه خوابشون برد. صبح روزِ بعد، وقتی ماشا بیدار شد، خرس رو دید که خیلی جدی گوشه‌ی غار نشسته بود.

 ۱۷ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
ماشا و خرس قهوه‌ای

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

برای دانلود کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماشا و خرس قهوه‌ای
Zahra Pak
۱۳۹۹/۴/۱۹
من عاشق کارتون ماشا و خرس هستم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)