دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

کن بلانچارد و اسپنسر جانسون در کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری، شما را با نکات ارزشمندی از یافته‌های خود در زمینه‌ی علوم‌ پزشکی و علوم رفتاری آشنا و روشن می‌کنند که انسان‌ها چگونه می‌توانند به «بهترین» وجه با هم کار کنند.

منظورمان از کلمۀ «بهترین» این است که، افراد چگونه با کمک یکدیگر به نتایجی ارزشمند و مفید دست می‌یابند و نسبت به خود و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند و نیز نسبت به سازمان‌شان احساس خوبی پیدا می‌کنند.

نویسندگان در کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری (The one minute manager increasing effectivens through situational leadership) در تلاش هستند با ارائه‌ی راهکارهایی به مدیران و سرپرستان، آن‌ها را در چالش‌های کاری مجموعه‌ی خود، یاری کنند.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای در مورد تشویق‌های یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد که مدیر باید خیلی واضح و روشن بگوید که چه کاری به درستی انجام شده و کارکنان خود را بلافاصله تشویق کند، به کارکنان بگوید که چقدر از کارشان راضی و خوشحال است و آن‌ها را به انجام دوباره‌ی ان کار تشویق کند و بسیاری نکات و آموزش‌هایی که در این کتاب درمی‌یابید.

این کتاب به مدیران یادآوری می‌کند که تک تک کارمندانش به عنوان منابع آگاهی و دانایی شرکت حساب می‌شود. اینکه انسان‌ها چگونه می‌توانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقمند باشند.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.

 ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۱۰۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم
۱۱ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

برای دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

نظرات کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

behrooz Por
۱۳۹۹/۲/۲۵
با سلام، بنده کارشناس ارشد صنایع با ۲۹ سال سابقه کار می‌باشم. کتاب مدیر یک دقیقه‌ای کتاب بسیار بسیار عالی در رشد مدیران، سرپرستان و ناظران شرکتها و موسسات... می‌باشد. کتاب حاضر علاوه بر موسسات حتی در پرورش فرزندانمان بسیار موثر می‌باشد، پیشنهاد میکنم این کتاب به تمام کسانی که میشناسید هدیه کنید. با تشکر
سید محمد حاجی میرصادقی
۱۳۹۸/۱۰/۹
کتاب خوبیه و دید خوبی به انسان و توانای‌هاش داره. و همینطور کمک میکنه درک کنیم همه انسانها با ارزشند. همه میتونن موفق باشند اگه اصول رو رعایت کنن. هر کسی از ذن خود شد یار من درک و دریافت هر کسی میتونه متفاوت باشه از شنیدن این کتاب. توصیه میکنم این کتاب رو.
حشمت یعقوبیان
۱۳۹۸/۳/۲۷
اگر از ترفند مدیر یک دقیقه‌ای برای دادن اعتماد به نفس وبالا بردن قدرت خود شناسی وپیدا کردن خود وجودی کودکانمان استفادم کنیم حتما به نتایج خوبی خواهیم رسید
مشاهد همه نظرات (۱۹)