دانلود کتاب صوتی مرگ پدر خوانده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرگ پدر خوانده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرگ پدر خوانده

کتاب صوتی مرگ پدر خوانده اثر برادران گریم، درباره‌ی پیرمردی است که فرزندان زیادی دارد و هر چقدر کار می‌کند، نمی‌تواند مخارج و نیازهای آن‌ها را تامین کند.

پیرمرد 12 فرزند داشت و کل روز را مجبور بود تا کار بکند و برایشان غذا فراهم کند. وقتی فرزند ‌13ام او هم به ­دنیا آمد، دیگر نمی‌توانست برای تامین مخارج او کاری انجام­ بدهد، بی­‌هدف به خیابان رفت و در فکر این بود که کسی را به پدرخواندگی پسرش انتخاب کند. اولین کسی را که دید، فرشته‌ی­ خوبی بود.

فرشته‌ی خوبی حال و هوای مرد را نگاه­ کرد و پیشنهاد داد که پدرخوانده­‌ی بچه‌اش بشود ولی مرد قبول نکرد و گفت: تو گزینه‌ی خوبی نیستی و کاری می‌کنی که فقیرها فقیرتر و افراد ثروتمند، سرمایه‌هایشان بیشتر بشود. سپس رویش را برگرداند و به ­راهش ادامه داد، رفت و رفت تا اینکه به یک موجود دیگر رسید.

او شیطان بود، شیطان از مرد پرسید که دنبال چه­ چیزی می‌گردد و به او وعده ­داد که اگر قبول بکند و پدرخوانده­‌ی بچه‌اش بشود، مقدار زیادی طلا و پول به او می‌دهد. مرد در جواب گفت: به­ هیچ عنوان، تو همه­ را گول می‌زنی و به راه‌های بدی می‌کشانی. پیرمرد در کنار خیابان به­ راهش ادامه داد و این ­دفعه فرشته­‌ی مرگ سر و کله‌اش پیدا شد…

یاکوب گربم (Jakob Ludwig Karl Grimm) و ویلهلم گریم (Wilhelm Karl Grimm)، اهل هاناو، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینه زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم به نگارش درآوردند. معروف‌ترین داستان‌های آن‌ها شامل: سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه است.

شنیدن این داستان برای افراد زیر 10 سال مناسب نیست.

 ۸ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مرگ پدر خوانده

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرگ پدر خوانده

برای دانلود کتاب صوتی مرگ پدر خوانده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرگ پدر خوانده
عسل حسینی
۱۳۹۸/۷/۵
عاااااااالییییییی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)