دانلود کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام نوشته‌‌ی دارسی پتیسن درباره‌ی دخترخاله و پسرخاله‌ای است که دلشان می‌خواهد گربه داشته باشند و قصد دارند با نوشتن یک مقاله بفهمند چه گربه‌ای برایشان مناسب است.

موضوع کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام (I Want a Cat My Opinion Essay) چیست؟

ملی و دنیس پسرخاله و دخترخاله هستند و سال گذشته هرکدام صاحب سگی شدند و امسال هم قصد دارند یک گربه بخرند. یک روز ملی با معلم خود آقای ایگل صحبت می‌کند و معلم هم به او پیشنهاد می‌دهد تا یک مقاله بنویسد تا متوجه شود که چه گربه‌ای مناسب او و خانواده‌اش است.

ملی همین که به خانه می‌رسد، دست به کار می‌شود و از ویژگی‌های تک تک اعضای خانواده می‌نویسد و نژادهای مختلف گربه‌ها را هم مورد بررسی قرار می‌دهد. ملی به حدی در این موضوع دقت به خرج می‌دهد که خصوصیات گربه‌ی ایده‌آل خود را هم ذکر می‌کند. آیا مقاله‌ی ملی او را به گربه‌ی رویاهایش می‌رساند؟ آیا این دختربچه می‌تواند خانواده‌اش را راضی به خرید گربه بکند؟

کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام مناسب چه کسانی است؟

دارسی پتیسن (Darcy Pattison) در این داستان به کودکان 3 تا 7 سال اطلاعات جذابی درباره‌ی نژاد گربه‌ها ارائه می‌دهد. از طرف دیگر کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام مسئولیت‌پذیری داشتن حیوان خانگی را به کودکان یادآور می‌شود. با این اوصاف، کتاب حاضر برای بچه‌هایی که به حیوان خانگی به خصوص گربه علاقه دارند بسیار مفید و جذاب خواهد بود.

در کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام می‌شنویم:

- من یه گربه‌ی شیطون و پرتحرک می‌خوام. ولی مطمئنم دنیس دلش میخواد گربه‌اش تنبل باشه. درست مثل سگ تنبلش کلارک کنت.

- دوست داری گربه‌ات بازیگوش باشه؟

- اوه آره... دلم می‌خواد وقتی نخ کاموا رو روی زمین ول میکنم دائم باهاش بازی کنه. ولی دنیس خیلی براش مهم نیست. می‌گه همینقدر که گربه‌ش دستاش رو چنگول نزنه راضیه.

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
من گربه می‌خوام

راهنمای دانلود کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

برای دانلود کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من یک گربه می‌خوام