دانلود کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک، با روایت زندگی یک مرد به پدران نشان می‌دهد که چگونه بهترین و کاربردی‌ترین روش را برای تربیت فرزندانشان برگزینند.

کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک (The one minute father improves every moment your) به شما برای اینکه بتوانید پدری شایسته و خوب باشید کمک می‌کند و در کنار آن باعث می‌شود در فرزندتان شادمانی، اعتماد به نفس و رضایت خاطر رشد کند. از لحاظ روانشناسی پدران نقش بسزایی در شکل‌گیری عزت نفس در کودکان و نوجوانان دارند.

زمانی که از تربیت فرزندان صحبت می‌شود به پدران توجه کمتری می‌شود اما به این معنی نیست که آن‌ها اهمیت کمتری دارند زیرا نقش پدر، تربیت فرزند را به سمت تکامل هدایت می‌کند. برخلاف تصور، پدران نقش مهمی را در روند تربیت فرزندان در جنبه‌های مختلف احساسی، تحصیلی، اعتماد به نفس ایفا می‌کنند. پدران می‌توانند شرح دهند که چگونه سلامت و احترام در روابط بر تربیت و تسکین شخصیت کودکان تاثیر و خروجی مثبتی را در برخورد با استرس دارد.

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) این کتاب را برای افرادی نوشته است که می‌خواهند زندگی‌‌ای سالم‌تر، موفق‌تر و کم‌استرس‌تر داشته باشند و شامل نکات و روش‌های کاربردی برای دوران طلایی تربیت و پرورش کودک است.

اولین قهرمان و مرد زندگی‌ هر کودکی پدرش است. از همان لحظه‌ای که به پدرش می‌نگرد و می‌گوید من «می‌خواهم همانند او باشم». پدر وظیفه دارد تا درست زندگی کردن را به فرزندش بیاموزد. به او یاد بدهد چگونه ماجراجویی کند و اعتماد به نفس و حس امنیت به او بدهد.

دکتر اسپنسر جانسون از محبوب‌ترین نویسنده‌های دنیا در حوزه‌ی روانشناسی است. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به کامیابی و موفقیت دست پیدا کنند. از آثار بسیار پرفروش او می‌توان به کتاب «مدیر یک دقیقه‌ای» که به همراه دکتر کنت بلانچارد به رشته‌ی تحریر درآورده است اشاره کرد. اسپنسر جانسون در کتاب‌هایش همیشه برای مسائل پیچیده‌ی زندگی راه حل‌های ساده پیشنهاد کرده و همچنین این مسئله باعث شده است که کتاب‌های او به بیش از 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته شود.

در قسمتی از کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک می‌شنویم:

‌هر یک‌ از شما‌ به خوبی‌ می‌دانید؛ که‌‌ پدر بودن‌ بیش‌‌تر از یک‌ دقیقه‌ وقت‌ می‌گیرد. گرچه‌ روش‌ها‌ی دیگری‌ مانند‌ روش‌ یک دقیقه‌‌ای وجود‌ دارد که‌ به‌ وسیله‌‌ی‌ آن‌‌ها می‌توانید‌‌ با‌ فرزندان‌تان بهتر‌ گفت‌وگو‌ کنید‌. البته‌‌ در روش‌ یک‌دقیقه‌ای‌ که ما به‌‌ شما معرفی‌ می‌کنیم‌ شما یاد‌‌ خواهید‌ گرفت،‌ چگونه‌ با فرزندان‌تان‌ رفتار‌ کنید‌ که ‌آن‌ها‌ با سرعت‌، آن‌چه‌ که‌ دوست‌ دارید‌ را‌‌ یاد‌ بگیرند‌ و رفتارشان‌ بهتر‌ شود و در طی‌ یک ماه‌ اثر‌ آن را ببینید‌. این‌‌ تکنیک‌ها بسیار‌‌ ساده‌ هستند‌ ولی‌ ممکن‌ است در ابتدا سخت‌ به‌ نظر‌ برسند‌؛‌‌ ولی‌ باور‌کنید که‌ آن‌ها‌ کاربردی‌ بوده و نتیجه‌ خواهید‌ گرفت.‌‌‌ بعد‌ خودتان‌ به قضاوت‌ بنشینید‌ و ببینید‌ که چقدر‌ رفتار‌ فرزندان‌تان‌ بهتر‌ شده است‌‌ و چقدر‌ آن‌ها احساس‌‌ خوبی‌ نسبت به خودشان‌ دارند‌.‌ من نیز‌‌ مطمئن‌ هستم‌ که شما‌ موفق‌ خواهید‌ شد‌.‌‌

 ۲ ساعت و ۹ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
سخنی با پدران
۳۱ دقیقه
خلاصه‌ای از توبیخ‌های یک دقیقه‌ای
۲۸ دقیقه
خلاصه‌ای از تحسین‌های یک دقیقه‌ای
۱۹ دقیقه
چرا اهداف یک دقیقه‌ای نتیجه می‌دهند
۲۸ دقیقه
چرا توبیخ‌های یک دقیقه‌ای نتیجه می‌دهند

راهنمای دانلود کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک

برای دانلود کتاب صوتی نقش پدر در تربیت کودک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نقش پدر در تربیت کودک
سلمان حاجی پور
۱۳۹۹/۱/۱۶
عالیترین روشی که میتواند تاثیری سریع و عمیق در تربیت کودکان ایجاد نماید. هر پدر و مادری باید این کتاب را یکبار بشنود. روشی جامع و فراگیر در تربیت فرزندان
Mohsen Amiri
۱۳۹۹/۲/۲
من نه تنها این روش را برای تربیت فرزند مناسب میدانم، بلکه برای ارتباط درست با همسر، دوست یا حتی پدر و مادر نیز آن را لازم میدانم.
علی کریمی
۱۳۹۸/۲/۱۰
کتاب متوسطی است و بیشتر داستان است تا تاکید بر روش ۱ دقیقه ای
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)