دانلود کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین

کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین اثر سوزان ویلیامز و جون هلوب، داستانی جذاب از مجموعه‌‌ قهرمانان کارآموز است. داستان‌هایی از اساطیر یونان که برای کودکان و نوجوانان گردآوری شده است.

به فرمان هایپریون، خورشید در یونان داغ‌تر از همیشه می‌سوزد. چه چیزی می‌تواند از این بدتر باشد؟ انگار دشمن آشنایشان یعنی پادشاه کرونوس، هر لحظه فشارش را بر آن‌ها بیشتر می‌کند. زئوس، پوسایدن، هیدیس، هرا و دیمیتر به دنبال پیدا کردن مشعل مرموز المپیک هستند. جدای از بازی مرگبار جاخالی دادن از گوی‌های آتشین و موجودات ترسناک بالداری که راهشان را سد می‌کنند، آیا می‌توانند از گرمای کشنده جان سالم به در ببرند؟

یعنی این گلوله‌های آتشین وحشتناک از کجا می‌آیند؟ هوا چرا آن‌قدر گرم شده؟ همه‌اش زیر سر یک تایتان غول‌آسا و وحشتناک جدید است. موجودی که به مراتب از تایتان‌های قبلی­ که بچه‌ها با آن‌ها رو‌به‌رو شدند قوی‌تر است! زئوس، هیدیس، پوزئیدون، هرا و دیمیتر باید به قلب سرزمین وحشتناک او بزنند و مشعل مرموز المپیک و یکی دیگر از دوستانشان را پیدا کنند، المپی دیگری که قدرت ویژه‌ای دارد. ولی مثل همیشه راهشان پر از خطرات عجیب و غریب است. جدا از گوی‌های آتشین وحشتناکی که هر لحظه به سمت‌شان می‌آید، سه موجود عجیب والخلقه و درنده هم سد راهشان می‌شوند. یعنی می‌توانند به هدفشان برسند؟

 ۲ ساعت و ۵ دقیقه، ۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول: بوم بوم بوم
۱۳ دقیقه
فصل دوم: مشعل گمشده
۱۵ دقیقه
فصل سوم: سه هیولا
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: سرور بلند پایه
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: آذرخش دو بار می‌زند
۱۲ دقیقه
فصل ششم: گرمایش گویی
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: تیاء
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: یه چیزی بوی ماهی میده
۱۰ دقیقه
فصل نهم: بازگشت از سفر
۱۱ دقیقه
فصل دهم: دانه‌های ماموریت جدید

راهنمای دانلود کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین

برای دانلود کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هایپریون و گوی‌های آتشین