دانلود کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده

کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده نوشته‌ی جیل کالز، داستانی هیجان‌انگیز درباره‌ی پسری خودخواه و زورگو است که کارهای عجیب و غریبی انجام می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده (Henry Shortbull Swallows The Sun) چیست؟

داستان درباره‌ی پسری به نام هنری است که هیچ‌وقت لقب خاصی نداشت، اما همیشه دوست داشت لقبی زیبا داشته باشد. البته فقط دلش لقب نمی‌خواست. هنری دلش چیزهای زیادی مثل اسباب‌بازی‌های زیاد، شکلات‌های فراوان و... نیز می‌خواست.

اگر قرار بود که دیگران به هنری لقب بدهند، آن لقب زیاده‌خواه بود. او هیچ‌وقت اجازه نمی‌داد در اتوبوس مدرسه کسی در کنارش بنشیند. گاهی هم مثل یک تنه‌ی درخت وسط اتوبوس دراز می‌کشید و جلوی رفتن بچه‌های دیگر به انتهای اتوبوس را می‌گرفت.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت هنری خودخواه چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده می‌شنویم:

هنری تصمیم خودش رو گرفت. به سمت انباری دوید و بلندترین نردبان پدرش رو برداشت، ازش بالا رفت، دست‌هاش رو باز کرد و چشم‌هاش رو بست. به خانواده‌اش، همسایه‌هاش و همکلاسی‌هاش فکر کرد. اون به همه چیز، جز خودش فکر کرد و با هر فکر جدید، شکمش بیشتر از قبل می‌درخشید و وز وز می‌کرد و بهم می‌پیچید تا اینکه... هنری آروغ محکمی زد. نور خورشید آسمون رو پر کرد و روی زمین پخش شد. مردم شهر دیدن که خورشید داره بالای سرشون می‌درخشه و پسرِ خوشحالی رو دیدن که روی نربان ایستاده و مادربزرگش با لبخند از توی حیاط بهش نگاه می‌کنه.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
هنری خورشید رو قورت میده

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده

برای دانلود کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنری خورشید رو قورت میده

نظرات کتاب صوتی هنری خورشید رو قورت میده

شبنم الیوند
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
قشنگ بود تخیل نویسنده جالب بود
مشاهد همه نظرات (۱)