دانلود کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم

کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم نوشته‌ی دبرا فاین، دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از مهارت‌های گفتگو است که به شما کمک می‌کند بدون استرس و ترس با دیگران صحبت کنید و از سخنان خود راضی باشید و لذت بیشتری ببرید.

آیا زمانی که با یک غریبه صحبت می‌کنید، استرس و تپش قلب می‌گیرید؟ آیا در مصاحبه‌های استخدامی خود شکست می‌خورید؟ آیا در یک دورهمی کاری زانوهایتان به لرزه می‌افتد و کف دستانتان عرق می‌کند؟ اگر این چنین هستید کتاب صوتی هنر گفت‌‌وگو (The fine art of small talk) را بشنوید.

کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو راهنمایی مفید برای بهبود رفتار و حفظ آرامش‌تان در هر موقعیتی است، این کتاب شیوه‌ها، راهکارها، توصیه‌ها و مهارت‌هایی را ارائه می‌دهد که برای همه عموم قابل استفاده باشد و کیفیت زندگی آن‌ها را ارتقا دهد. خوب سخن گفتن، انسان‌های جدیدتری را به دایره‌ روابط دوستان و همکاران شما اضافه می‌کند. انسان‌های زیادی هستند که با وجود مهارت‌ها کافی در کار و حرفه خود باز هم به پرورش مهارت‌های گفت‌وگو نیازمند هستند. مثل فروشندگانی که در سخنرانی‌های کاری خود به خوبی سخن می‌گویند، اما وقتی در شبکه‌ی روابط اجتماعی حضور پیدا می‌کنند، عرق سرد بر تن‌شان می‌نشیند. یا معلمانی که به راحتی با همکاران و دانش‌آموزان خود صحبت می‌کنند اما نمی‌دانند چطور با خانواده‌های آن‌ها در جلسات مدرسه سخن بگویند.

بکارگیری راهکارهای این کتاب صوتی باعث می‌شود:

- سکوت طولانی را از بین ببرید.
- در هر موقعیتی احساس آرامش کنید.
- با اعتماد به نفس موقعیت‌های اجتماعی‌ خود را ارتقا دهید.
- همیشه شما برای صحبت کردن پیش‌قدم باشید، حتی وقتی که هیچ سخنی برای گفتن در محیط وجود ندارد.

دبرا فاین (Debra Fine) به شما نشان می‌دهد که مهارت سخن گفتن درست چه ابزار درخشانی برای برقراری روابط دوستانه با دیگران است. فاین می‌خواهد با انتقال تجربه‌هایی شخصی خود به شما کمک کند تا از مجموعه‌ی مهارت‌های گفت‌وگو درست بهره‌مند شوید.

این کتاب صوتی با ارائه روش‌ها و راهکارهای مناسب به شما کمک می‌کند از ارتباط با دیگران نهایت لذت را ببرید. یک گفتگوی کوتاه موضوع بی‌ارزشی نیست. بلکه ریسمانی است که زندگی شخصی و کاری انسان‌ها را به یکدیگر وصل می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم می‌شنویم:

مردم دوست دارند احساس خوبی نسبت به خودشان داشته باشند و روز ملاقات بهترین زمانی است که می‌توان چنین حسی را در دیگران ایجاد کرد. طوری رفتار کنید که طرف مقابلتان حس کند آدم دوست‌داشتنی و جذابی است. به‌جای اینکه نگران قضاوت طرف مقابلتان باشید، فقط بر روی هدف خود از این ‌قرار ملاقات تمرکز کنید.

دوستم جِینی این داستان را از روز قرارش برایم ایمیل کرد: دو ساعت تمام داشتم از او سؤال می‌پرسیدم. یک آدم فوق‌العاده خودبین بود که هیچ سؤالی در مورد خودم از من نپرسید. بعد از این همه سؤال، بینمان سکوتی ایجاد شد که باز من دنباله‌ی حرف را گرفتم و پرسیدم: خوب، حالا شما چند تا سؤال از من بپرس. او چند لحظه فکر کرد و بعد گفت: به نظرت رفتار من چطور است همان‌طور که می‌دانی این سؤال اصلاً مناسب ادامه‌ی گفت‌وگوی ما نبود.

یکی دیگر از دوستانم تعریف می‌کرد که هر وقت نوبت حرف زدن خودش می‌شد تا آخر حواسش جمع گفت‌وگو بود اما وقتی نوبت به دوستم می‌رسید به همه‌جا نگاه می‌کرد غیر از کسی که باید. این دوستم با جدیت و مؤدبانه به حرف‌های او گوش می‌داد تا کار به جایی رسید که غیرمستقیم به او فهماند که از هم‌صحبتی‌اش کسل شده است. بار آخری که با هم برای صرف شام به رستوران رفته بودند، غیر از زمان حرف زدن خودش اصلاً به دوستم توجهی نمی‌کرد. این کارها آن‌قدر دوستم را ناراحت و دلخور کرده بود که از جایش بلند شد و در حال ترک رستوران به او گفت: تو اینجا به من نیاز نداری. می‌توانی همین‌جا بنشینی و با خودت حرف بزنی.

 ۶ ساعت و ۸ دقیقه، ۳۴۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
پیشگفتار
۲۳ دقیقه
یک - اهمیت گفت‌وگو در چیست؟
۲۷ دقیقه
دو - خود را پایبند پندهای قدیمی نکنید
۲۰ دقیقه
سه - دل به دریا بزنید و سر صحبت را باز کنید
۲۰ دقیقه
چهار - گفت‌وگو را پیش ببرید
۲۷ دقیقه
پنج - بیابید موضوعی را برای صحبت پیش بکشید
۳۱ دقیقه
شش - شنیدن کمک می‌کند
۴۱ دقیقه
هفت - وقفه‌ها آبستن گفت‌وگو هستند
۹ دقیقه
هشت - وصله‌های ناجور گفت‌وگو
۴۹ دقیقه
نه - مجرمان و بزهکاران گفت‌وگو
۲۵ دقیقه
ده - کنار کشیدن محترمانه از گفت‌وگو
۸ دقیقه
یازده - توپ گفت‌وگو در زمین شماست
۸ دقیقه
دوازده - از دور هم بودن نهایت استفاده را ببرید
۳۷ دقیقه
سیزده - رمز در صحنه ماندن مجردها
۱۴ دقیقه
چهارده - از دادن احساس خوشایند به دیگران غافل نشوید
۵ دقیقه
پانزده - در تعطیلات
۸ دقیقه
شانزده - حالا نفس راحتی بکشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم

برای دانلود کتاب صوتی هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر گفت‌ و گو: چگونه بتوانیم در هر موقعیتى سر صحبت را باز کنیم
محمدرضا قادری
۱۳۹۹/۳/۶
بسیار مفید وجالب خیلی کتاب مفیدیه بهتون پیشنهاد میکنم
علیرضا مرادی
۱۳۹۹/۱/۳۱
این کتاب واقعا منو تغییر داد. من ارمی خجالتی و کم رو بودم و نمی‌تونستم تو جمع صحبت کنم.. ولی به وسیله این کتاب و تمریناتش تونستم به جایگاه خاصتی در زندگیم برسم
مرتضی احمدی
۱۳۹۹/۱/۲۹
سلام. کتاب خوبی است. خصوصا برای کسانی که درون گرا و کم رو هستند. دیدگاه انسان را درباره دیگران تغیرمی دهد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)