دانلود کتاب صوتی وقت خواب دانکن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقت خواب دانکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وقت خواب دانکن

کتاب صوتی وقت خواب دانکن نوشته‌ی کری لین اسپرو، داستان پسربچه‌ای را تعریف می‌کند که دوست ندارد بخوابد، اما مادرش این بار دیگر برایش بهانه‌ای نگذاشته است و به او پیشنهاد می‌دهد برای خوابیدن گوسفندها را بشمارد.

موضوع کتاب صوتی وقت خواب دانکن (!Sheep, Sleep) چیست؟

دانکن لباس خواب، قصه‌ی شب، مسواک زدن با خمیر دندان توت فرنگی و ... را دوست دارد اما دلش نمی‌خواهد بخوابد و هر شب با بهانه‌های مختلف بیدار می‌ماند تا این‌که یک شب مادرش تمام چیزهایی را که او هر شب بهانه می‌کند، برایش در اتاق خواب می‌گذارد و دیگر راه فراری برایش نمی‌ماند. بالاخره این پسربچه به مادرش اعتراف می‌کند که خوابش نمی‌آید و مادر به او می‌گوید گوسفندها را بشمارد. دانکن این راه‌حل را امتحان می‌کند، اما گوسفندهای خواب بسیار بازیگوش هستند و ... .

کتاب صوتی وقت خواب دانکن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. کری لین اسپرو (Kerry Lyn Sparrow) ماجرایی دلچسب را به تصویر میکشد و کودکان را به خوابیدن تشویق می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی وقت خواب دانکن می‌شنویم:

گوسفند شماره‌ی شصت و هشت می‌خواست قبل از اینکه بپره دور خیز کنه تا به سمت تخت بدوه و بعد بپره. به این ترتیب گوسفندهای دیگه راه رو باش باز کردن تا بتونه راحت این کار رو بکنه. اما شماره‌ی شصت و هشت لحظه‌ی آخر سر جاش خشکش زد. اون به راه‌حل‌های مختلف برای پریدن فکر کرد. شاید می‌تونست از یک سه پایه برای پریدن استفاده کنه؟ نه، با این کار زیاد راحت نبود. شاید بهتر بود قبلش خودش رو گرم گنه یا شاید می‌تونست جوراب‌هاش رو در بیاره و از کفش‌های دوندگیِ گوسفند شماره‌ی بیست و سه استفاده کنه؟ نه، شاید بهتر بود که دوباره جوراب‌هاش رو پاش کنه.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
وقت خوابِ دانکن

راهنمای دانلود کتاب صوتی وقت خواب دانکن

برای دانلود کتاب صوتی وقت خواب دانکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وقت خواب دانکن

نظرات کتاب صوتی وقت خواب دانکن

منصوره ربیعی
۱۳۹۹/۱۰/۴
راوی قصه عالی بیان میکرد.. و حس منتقل میشد
معصومه لطفی
۱۴۰۰/۱/۱۲
بسیار جالب و مهیج بود.
Reyhane Parhiz
۱۳۹۹/۱۲/۸
کتاب خوبی بود ممنون
مشاهد همه نظرات (۳)