دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها نوشته‌ی کریس سراسی، داستانی جذاب و دل‌نشین درباره‌ی رونمایی یک مجسمه جدید است که در جزیره‌ی پرندگان اتفاق می‌افتد.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها (Angry Birds Red is Got the Blues) چیست؟

این کتاب صوتی داستان یک روز جذاب در جزیره‌ی پرندگان است، روزی که قرمز احساس خوبی نداشت و اعصابش به کلی به هم ریخته بود. آن روز قرار بود جغد قاضی در مرکز جزیره­‌ی پرندگان از یک مجسمه تازه رونمایی کند و قرمز اصلاً دوست نداشت به آن‌جا برود. او دلش می‌خواست بدون اینکه کسی مزاحمش شود، روی صندلی مورد علاقه‌­اش در رستوران پرندگان بنشیند و ناهارش را میل کند. زمانی که مشغول غذا خوردن بود، جغد قاضی به سمت میزش آمد و او را برای شرکت در مراسم رونمایی دعوت کرد.

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. هم‌چنین این کتاب برای پدران و مادرانی که فرزندا‌نشان مایل به شنیدن داستان‌هایی هستند که انیمیشن‌اش را دیده‌اند، مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها می‌شنویم:

جمعیت زیادی از پرنده‌ها، توی مرکز جزیره جمع شده بودند. قرمز هم کنار آبی‌ها ایستاده بود و همه منتظر جغد قاضی بودند. قرمز وقتی چشمش به بزرگی مجسمه افتاد، سری تکون داد. اون مجسمه هم اندازه‌ی یکی از عقاب‌های غول پیکری بود که نگهبان دادگاه پرندگان بودند!

بالاخره سر و کله‌ی قاضی پیدا شد، اما به نظر می‌رسید مقداری توی راه رفتن مشکل داشت و می‌لرزید. قرمز از زیر پالتوی قاضی، صدای عطسه‌ای رو می‌شنید که هر دقیقه بلندتر از قبل می‌شد. جغد بخاطر این که خودش رو از بقیه بلندتر نشون بده، سایرِس بیچاره رو مجبور می‌کرد که بایسته و خودش روی کولش می‌رفت بعد یک لباس کلفت سنگین می‌پوشید تا همه فکر کنند که واقعا قد جغد از بقیه بلندتره ولی هیچ کسی باور نمی‌کرد و همه می‌دونستن که جغد قد خیلی کوتاهی داره.

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

برای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها