دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ نوشته‌ی کریس سراسی، داستانی جذاب و گیرا درباره‌ی پرندگان شاد و سرخوشی است که در جزیره‌ای بزرگ با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ (Angry Birds What Is Bothering Bomb) چیست؟

در یک روز زیبا و خوش آب‌وهوا، همه­‌ی پرنده­‌ها زیر آسمان صاف و آبی رنگ سرزمین‌شان در حال پرواز بودند و از هوای دل‌پذیر لذت می­‌بردند. بُمب، قرمز و چاک هم در پارک مرکزی به پیک ­نیک رفته بودند.

چاک گفت: چه روز زیبایی… من هیچ‌وقت از این آب و هوای خوب خسته نمی‌شوم.

قرمز با بی‌توجهی گفت: اره واقعا، اینجا هر روز هوا آفتابیه.

چاک گفت: توی این هوای دل‌نشین گردش رفتن بهترین تفریحه، برای همین، یک چیز عالی برای شما آورده‌ام. بمب عاشق سورپرایز شدن بود. چاک یک جعبه از سبدش برداشت و آن را به قرمز داد تا درش را باز کند. داخلِ قوطی پر از کرم‌های چاق­‌ و بزرگ‌ بود که قرمز و بمب هیچ‌وقت در عمرشان نمونه‌ای از آن را ندیده بودند، پس از مدتی...

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. هم‌چنین این کتاب برای پدران و مادرانی که فرزندا‌نشان مایل به شنیدن داستان‌هایی هستند که انیمیشن آن را مشاهده کرده‌اند، جذاب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ می‌شنویم:

روز بعد، پرنده‌ی مشکی بیرون از لونه‌اش قدم می‌زد و هم‌چنان به اتفاقات دیروز فکر می‌کرد. اون از اینکه تنها پرنده‌ی سرزمین‌شونه که منفجر می‌شه خیلی ناراحت بود و وقتایی هم که زیادی ناراحت می‌شد، می‌ترکید.

بمب، وقتایی که می‌ترسید، غافلگیر، عصبانی، خوشحال، مضطرب و یا دلواپس می‌شد، بدنش شروع به لرزیدن می‌کرد و می‌ترکید. در واقع، این اتفاق برای پرنده‌ی بیچاره خیلی پیش میومد. اون می‌دونست که باید هرطور شده مشکلش رو برطرف کنه. پس، به مطبِ دکتر وینگس‌تاین (Dr. Wingstein) رفت تا از اون کمک بگیره.

 ۱۶ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟

برای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرندگان خشمگین: چی بمب رو اذیت میکنه؟